Jimmy Choo Jimmy Choo Man Intense Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Elegancia vône toaletnej vody pre mužov Jimmy Choo Man Intense značky Jimmy Choo zaujme ako čiernym, nadčasovým dizajnom s imitáciou krokodílej kože, tak aj kombináciou voňavých zložiek. Táto jedinečná vôňa je určená pre muža, ktorý je sebavedomý a nebojí sa nových výziev. Vôňa bola svetu predstavená v roku 2016 a zapísala sa do podvedomia mnohých mužov aj žien, ktorých dokázala počas jediného privoňania okúzliť.

Vôňa pre sebavedomých mužov

Vôňa toaletnej vody Jimmy Choo Man Intense vás o svojej výnimočnosti presvedčí s prvým privoňaním. Kontrasty jednotlivých zložiek vytvárajú spojenie, ktoré vás poteší dokonalou harmóniou. Levanduľa, osviežujúca mandarínka a melón sú tóny, ktoré vás uvítajú. Pikantnosť vôni dodáva červené korenie, ukryté v samotnom srdci vône. Mužný a zmyselný základ vône je tvorený pačuli a tonka fazuľami. Urobte ten najlepší prvý dojem s toaletnou vodou Jimmy Choo Man Intense.

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 3x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


krasna vona

maskulinna korenisto-svieža, na univerzálne použitie, príjemná nenápadná vôňa

  • cena

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: