Jimmy Choo Jimmy Choo Man Ice Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Rovnako osviežujúci ako dotyk ľadu na rozpálenej koži je vôňa toaletnej vody pre mužov Jimmy Choo Jimmy Choo Man Ice. Drevnato-aromatická voňavá kompozícia bola na trh prvýkrát uvedená v roku 2017 a ihneď si získala svojich priaznivcov. Vďačí za to nielen samotnej vôni, ale aj jedinečnému dizajnu flakónika, ktorý pripomína kocku ľadu.

Svieža vôňa pre mužov

Čo iné vás v horúcom letnom dni osvieži lepšie než súhra citrusov? Tá sa odhaľuje už s úvodnými akordmi, v ktorých sa predstavuje spojenie sviežeho citróna, mandarínky a bergamotu. Potom, čo úvodné akordy odznejú, hlásia sa o slovo tóny patriace srdcu. Mužná vôňa cédru sa snúbi s arómou šťavnatého jablka, vôňou pačuli a vetiveru. Základ je postavený na ambroxane, machu a pižme, ktorý patrí k najzmyselnejším voňavým zložkám sveta parfumov.

Vyzbrojte sa na hru zvádzanie vôňou toaletnej vody Jimmy Choo Jimmy Choo Man Ice, ktorá predstavuje iskrenie medzi mužom a ženou.

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 6x)

  • 88 % zákazníkov odporúča
  • 3x recenzia zákazníkov

Recenzie 3x


Krasna, svieza panska vona

Vynikajúca citrusová vôňa, podobná Dior homme Cologne

Alžbeta

Perfektný


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: