Jil Sander Sun Summer Edition Toaletná voda pre ženy 75 ml

Kód produktu: 93027 Skladom > 10 ks
16,77 € Ušetríte 1,70 € (10%)
15,07
Doručíme k Vám
v utorok - 17.09.
K osobnému odberu
od stredy - 18.09.

Popis produktu

Ľahké, jemné a predsa také silné. Jill Sander pomenovala svoju kolekciu vôní jednoducho a výstižne. Hviezdny fenomén na oblohe a voňavý fenomén na vašej polici parfumov. Kolekcia vôní Sun od Jill Sander je ako letné pokušenie, kedy sa aj sny naplnia radosťou, láskou, zábavou a slnkom. Tak ako je Slnko našou jedinou hviezdou, sú aj parfumy Sun plné jedinečných, výnimočných a omamných esencií. Sú tou najlepšou voľbou pre veselých ľudí, ktorí hľadajú v slnku energiu, sršia optimizmom, majú svoje sny a túžby a neboja sa riskovať a vydať sa na cestu do neznáma. Jill Sander vône Sun sú obrazom všetkého, čo si predstavíte pod pojmom leto a relax.

Jil Sander Sun Je preslnená a teplá kvetinová vôňa s hrejivými bozky drevitých esencií v základe.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Ktosi tvrdil na jednom webe, že Sun pripomína vôňu mlieka na opaľovanie. Podoba by sa naozaj našla a okrem toho je Sun naozaj preslnená, teplá, a ak sa vám v nej niečo nezhnusí (čo sa môže ľahko stať, pretože je mimo iného dosť netradičná a špecifická), bude na vás najskôr pôsobiť upokojujúcim, lenivým dojmom.
V základe je cítiť taká mastne drevitá vôňa, ako vôňa lieskového orieška alebo mandle, ktorá vôni kraľuje. Váham, či napísať, že je v Sun cítiť vanilka, pretože mám dojem, že jej tam trochu na dokreslenie je, ale je to skutočne nepatrné množstvo a nie je sladká (Sun nie je sladká vôňa). Výrazné nie sú ani kvety v srdci, rozoznáte ale konvalinky a fialkový tón, ktorý dodáva Sun skôr takú tú nafialkovelú púdrovú vôňu než priamo vôňu fialiek.

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

Naposledy prezerané

Doprava:
Platba:
Certifikácia: