Jil Sander Sun Summer Edition Toaletná voda pre ženy 75 ml

Kód produktu: 93027 Skladom > 10 ks
40,80 € Odporúčaná maloobchodná cena
Ušetríte 25,05 € (61%)
15,75
Predpokladané doručenie
v utorok - 21.01.
Predpokladané vyzdvihnutie
od utorka - 21.01.

Popis produktu

Existujú vonné diela, ktoré dokážu ihneď vyvolať blažené pocity rozkoše a relaxácie. Patrí k nim aj toaletná voda Jil Sander Sun Summer Edition, orientálna kvetinová dámska vôňa z roku 2019. Jarnú a letnú dennú kompozíciu zdobí oranžový design vyvolávajúci atmosféru slnečného popoludnia, v ktorom sa vám konečne podarí dosiahnuť pomalšie životné tempo. Spríjemnite si letnú sezónu zvodnou toaletnou vodou Jil Sander Sun Summer Edition!

Vôňa palisandrového ružového dreva

Parfum Jil Sander Sun Summer Edition uvádza palisandrové ružové drevo, čierna ríbezľa a bergamot. K ovocno-drevitým akordom sa po chvíli pridáva kvetinové srdce, ktoré definuje kvet pomarančovníka, konvalinka, fialka a jazmín. Silný základ napĺňajú tonkové bôby, živica benzoe a sladká vanilka. Celým mixom sa nesie nádherná vôňa ružového dreva, ktoré dokáže mimoriadne potešiť zmysly a radí sa tak k afrodiziakálnym zložkám.

Ako podporiť vytrvalosť vône na pleti

Výdrž toaletnej vody podporíte nanesením mastného krému na pokožku pred jej aplikáciou, počas dňa potom navlhčením pleti vodou, ktorá vás o vonné esencie nepripraví. Naniesť toaletnú vodu znova stačí zhruba po piatich hodinách. Vytrvalosť vône zaistí tiež používanie ďalšej kozmetiky z rovnakého radu alebo so zhodnými zložkami — deodorantu, sprchového gélu, telového mlieka a podobne. K vôni Sun Summer Edition vyberajte kozmetické produkty s drevitými a čerstvými ovocnými akordmi.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Ktosi tvrdil na jednom webe, že Sun pripomína vôňu mlieka na opaľovanie. Podoba by sa naozaj našla a okrem toho je Sun naozaj preslnená, teplá, a ak sa vám v nej niečo nezhnusí (čo sa môže ľahko stať, pretože je mimo iného dosť netradičná a špecifická), bude na vás najskôr pôsobiť upokojujúcim, lenivým dojmom.
V základe je cítiť taká mastne drevitá vôňa, ako vôňa lieskového orieška alebo mandle, ktorá vôni kraľuje. Váham, či napísať, že je v Sun cítiť vanilka, pretože mám dojem, že jej tam trochu na dokreslenie je, ale je to skutočne nepatrné množstvo a nie je sladká (Sun nie je sladká vôňa). Výrazné nie sú ani kvety v srdci, rozoznáte ale konvalinky a fialkový tón, ktorý dodáva Sun skôr takú tú nafialkovelú púdrovú vôňu než priamo vôňu fialiek.

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie
Doprava:
Platba:
Certifikácia: