Jil Sander Jil Parfumované vody pre ženy

88x
Predpokladané doručenie
v utorok - 03.03.
Predpokladané vyzdvihnutie
od utorka - 03.03.

Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
29,19
20,65

Popis produktu

Jil je ľahká zmes kvetín a ovocia. Jedinečne elegantná a vnímavá - tak je charakterizovaná nová vôňa Jil od značky Jil Sander. Vďaka teplým tónom vanilky a ambry je Jil vhodná i na jesenné pochmúrne dni. Okúzľujúca vôňa Jil je pre skutočnú elegantnú dámu.

Hodnotenie 3.9
  • 85 %zákazníkov odporúča
  • 88hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 88x


  • iii

  • Príjemná
Anonymné

Jemná, pudrová, elegantná

gabrielaK.

Mám rada silné a, intenzívne, vône, ako píše Ester, ale žiaľ nadšenie sa nekoná. Na mňa pôsobí veľmi starosvetsky, zatuchle a akosi "naftalínovo", ako keď stará tetička otvorí svoju skriňu. Určite za to môže tá levanduľa a kosatec, ktoré ja nemusím. Za mňa palec dole.

Ester Krutáková

Komu lahodia silné, intenzívne vône, s ktorými vás nikto neprehliadne, siahnite v zimnom období po tomto parféme! Určite je to parfém - osobnosť!

  • Je silný, intenzívny a má zaujímavý flakón.
  • Ja teda nezdieľam vaše nadšenie... Táto vôňa je hlavne na začiatku typovo podobná Mistero di Roma a Essenza di Roma Laury B, no tie sa mi páčia oveľa viac, no tento parfum pôsobí na mňa tak zvláštne nepriateľsky... Tá vanilka, tie pudrové tóny sú pre môj nos nie lahodné, nie príjemné... V porovnaní s delikátnou, lahodnou a jemnou krémovou vôňou Sensations a pudrovou vôňou čistoty Pure mi tento silný parfum od Jil teraz moc nesadol, možno to časom príde a zavonia mi... Podľa mňa je to typicky zimný parfum.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: