Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Jeanne Arthes Sexy Boy Toaletné vody pre mužov

Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Jeanne Arthes Sexy Boy Toaletné vody kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Nebojte sa zvýrazniť svoju zmyselnú stránku s vôňou toaletnej vody pre mužov Jeanne Arthes Sexy Boy. Vôňa, ktorá je odrazom moderného a sexy muža, bola na trh uvedená v roku 2006. Voňavá kompozícia prepájajúca zmyselnosť a sviežosť dokáže pozdvihnúť sebavedomie každého muža a nasmeruje ho cestou za jeho cieľmi. A čo hovoria na vôňu, v ktorej sa stretávajú jemné púdrové tóny a drevnaté akordy, ženy? Nedokážu jej odolať. Vôňa je zabalená do elegantného dizajnu flakónika v modrej farbe.

Zmyselná a svieža vôňa pre moderných mužov

S prvými akordmi pocítite sviežosť bergamotu, vôňu estragónu, kardamómu a mäty spoločne s akordmi levandule, ktorá dokáže pomotať hlavu nejednej žene. Srdce bije v rytme nezameniteľnej vône škorice, kvetu pomarančovníka a kmínu. Záver patrí elegantnému cédrovému drevu, ktorý je sprevádzaný jantárom a tonkou. Nechýba ani zmyselná sladká bodka v podobe čerstvo rozkrojeného lusku vanilky.

Objavte svoju tajnú zbraň pre hru zvádzania vo vôni toaletnej vody pre mužov Jeanne Arthes Sexy Boy, ktorá je vhodná na každodenné nosenie.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: