Získajte pleťové sérum k nákupu Makeup Revolution London a Revolution Skincare nad 10 €!

Jeanne Arthes Cotton Club Toaletné vody pre mužov

Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Jeanne Arthes Cotton Club Toaletné vody kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Toaletná voda Jeanne Arthes Cotton Club je drevnatá kvetinová vôňa, pripravená v tradičnom štýle pre moderných gentlemanov. Vládne jej levanduľa, fialovo kvitnúca stále zelená rastlina, typická pre francúzsku Provance. Balzamová sladkosť levandule obohacuje už po stáročia pánske aj dámske vône. Levanduľový olej patrí k najpoužívanejším surovinám parfumérov. Levanduľa upokojuje, takže zvyčajne vonia ľuďom, ktorí majú vysoký tlak.

Najsilnejšia je levanduľa, pižmo, vanilka

Pánsky parfum Jeanne Arthes Cotton Club má úvodné tóny v znamení levandule a bergamotu. Srdce rozochvievajú konvalinkové tóny a základ patrí pačuli, cedru, santálu, vanilke a pižmu. Afrodiziakálne zložky základnej vrstvy pretrvajú na vašej pokožke celé hodiny a rozhodne upútajú ženy, s ktorými sa stretnete. Celoročná vôňa Cotton Club je skvelá aj na večerné spoločenské akcie.

Ako podporiť stálosť vône na pokožke?

Výdrž toaletnej vody podporíte nanesením mastného krému na pokožku pred jej aplikáciou, počas dňa potom navlhčením príslušných miest vodou, ktorá voňavé zložky nezmyje. Použiť toaletnú vodu opakovane stačí po troch až piatich hodinách. Efekt vône podporí aj využívanie niekoľkých kozmetických výrobkov rovnakého radu alebo so zhodnými zložkami - parfumu, dezodorantu, vody po holení, sprchovacieho gélu, šampónu a ďalších. Ak si vyberiete toaletnú vodu Jeanne Arthes Cotton Club, doplňte k nej pánsku kozmetiku s vôňou levandule a citrusových plodov.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: