Získajte tuhý korektor Gabriella Salvete k dekoratívnej kozmetike na tvár nad 8 €!

Jeanne Arthes Amore Mio Forever Parfumované vody pre ženy

1x

Popis produktu

Dámska parfumovaná voda Jeanne Arthes Amore Mio Forever, ktorú získate v pôvabnom bledomodrom balení, vám svojimi tropickými ovocnými tónmi spríjemní letné dni a večery. Aplikujte pár kvapiek parfumovanej vody Amore Mio Forever na prekrvené miesta vašej pokožky a oddajte sa láskyplným emóciám, ktoré vám prinesie. Ich sladkasté vyžarovanie zaručene zaznamenajú všetci okolo. Alebo iba ten jeden vyvolený... To už záleží na vás.

Bodkou je jablko z raja

Parfum Jeanne Arthes Amore Mio Forever rozohráva iskrivý citrón, bergamot a čierna ríbezľa, ku ktorým sa pridáva vznešená ruža. V srdci sa rozvíjajú kvety jazmínu podfarbené broskyňou, zmesou tropického ovocia a korenistými tónmi škorice. V základe ucítite ambru, pižmo a ako rajský dôvetok červené jablko, ktoré je spolu s ďalším ovocím dominantnou zložkou zvodnej parfumovanej vody.

Kedy použiť ovocné vône

Ovocné vône, populárne od 90. rokov 20. storočia, sú ideálne na jarné a predovšetkým letné denné nosenie. Spolu s jemnými kvetinovými parfumami nahradzujú v teplom počasí ťažšie zimné vône, prinášajú sviežosť a dobrú náladu. V ovocných vôňach sa uplatňujú citrusy, lesné a tropické plody, napríklad liči, ale aj tradičné ovocie, niekedy kombinované s korením, inokedy s gurmánskymi tónmi. Dámska parfumovaná voda Amore Mio Forever od uznávanej francúzskej značky Jeanne Arthes je vynikajúcim zástupcom tohto sortimentu. Ozdobte ňou svoj toaletný stolík!

Hodnotenie 3.5

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Sladšia voňa,ale nie ťažka.je vhodna aj na horúce dni.skor pre mladšie ročniky.taká sviežo sladká.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: