Získajte telový balzam (200 ml) k nákupu značky Neutrogena nad 11,90 €!

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum Intense Parfumované vody pre mužov

          
Skladom   |  (ID: )
67,60
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Populárny pánsky voňavý rad Le Male obohatila v roku 2020 parfumovaná voda Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum Intense. Voňavý doplnok s mimoriadne intenzívnym pôsobením stavia na korenenú moc kardamómu, ktorý predkladá hneď v úvode. Asi po štvrť hodine sa aróma voňavej kompozície preklopí do sviežosti levandule a kosatca. Záverečným prísľubom je návyková, sýta VIP vôňa vanilky, prinášajúca náladu kúzelného Orientu. Le Male Le Parfum Intense je pachová odysea moderného muža a názorového vodcu, plná kontrastov a potešenia zmyslov. Zdôraznite ňou svoju charizmu!

Čím vás uchváti Le Male Le Parfum Intense?

  • sebavedomá a trvanlivá pánska vôňa,
  • v úvode vzrušujúci kardamóm,
  • v srdci levanduľa a kosatec,
  • v základe kráľovská vanilka,
  • orientálne a drevnaté akordy,
  • luxusný zlato-čierny dizajn,
  • značka Jean Paul Gaultier.

Námorníci pozor! Kapitán dorazil a môže sa vyplávať

Parfumovaná voda Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum Intense patrí medzi orientálne drevnato-korenisté mixy, voňavé doplnky veľkého sveta. Je reprezentatívna, veľmi mužná a zaručí vám obdiv. Najlepšie ju vynosíte pri večerných spoločenských príležitostiach od jesene do jari, ale v rozumnom množstve sa dá využiť aj na bežné denné nosenie. Parfumovanú vodu Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum Intense vytvorili skúsení parfuméri Quentin Bisch a Nathalie Gracia-Cetto. Posúďte na vlastnej koži, ako sa im podarila. Tak vpred na šíre more, more života...

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Le Mâle je vôňa milovaná a zatracovaná zároveň. Jej milovníci ju považujú za silne sexi, zvodnú vôňu, ktorá funguje div nie ako tá reklama na deodorant Axe, kde musí naparfumovaný nešťastník odháňať davy žien. Druhý tábor frfle, že je to presladená vodička pre metrosexuálov a gayov. Pravda leží ako obvykle vo vašich čuchových bunkách.

Po otestovaní dámskych vôní od Gaultiera som usúdila, že ak jeho parfumérom niečo ide, tak je to korenie. Parfumy sú skrášlené tak vyváženou zmesou rôznych korenín, že by to zahanbilo aj najlepších svetových šéfkuchárov. Ani Le Mâle nie je výnimkou. Základ je prevažne kombináciou vanilky, hebkého cédrového dreva a sladkastého santalu, na doladenie ešte trochu púdrovej ambry a zlatisto sladkých semien tonky. To je zrejme zdroj nevôle tábora č. 2 - Le Mâle je sladký, vanilka je v ňom jasne rozoznateľná, a hoci nepostráda typické mužné tóny, nie je to skrátka pánska klasika. Zvyšku pyramídy potom vládne lahodná kombinácia škorice, kardamómu, levandule a ďalších dobrôt, dokreslená veľmi ľahko štipkou bergamotu a mäty. Výsledok je niečo ako misa perníkov a cukroviniek z kuchyne luxusného hotela.

Odporúčam používať opatrne - ak patríte medzi mužov žijúcich podľa hesla "viac je lepšie", pri nosení Le Male sa ho vzdajte a aplikujte s mierou, inak budete otravní. Noste predovšetkým na večierky, do spoločnosti a k ​​ďalším podobným príležitostiam, kde chcete očariť.

„Ada pre Elnino.sk“


Celkové hodnotenie
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: