Jacomo Jacomo For Her Parfumované vody pre ženy

7x

Popis produktu

Jacomo For Her je výnimočnou, absolútne ženskou vôňou koncipovanou tak, aby harmonizovala s prirodzenosťou ženy, pre ktorú je určená. Spolu s ušľachtilým transparentným flakónom, ktorý necháva vyniknúť jej ružovkasto jantárovým odtieňom, tvorí vôňa poctu nadčasovej vzdušnosti. Jacomo For Her je ľahšia orientálna vôňa, ktorá pozýva k objavovaniu vyrovnanej a usmievavej ženy, ktorej prítomnosť krášli každý okamih dňa.

Hodnotenie 4.0
  • 75 %zákazníkov odporúča
  • 7hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 7x


  • Prijemna vona

Slávka

Túto vôňu používam roky od jesene do jari. Je teplá, ženská, dlho vydrží, drevitá s milovanou ružou. Keď som ju dostala po prvýkrát, bola som na ňu primladá. Po 35-tke je moja stálica. V lete volím trochu menej drevité vône.

Iwette

Přála jsem si orientalni vuni,ale ještě nemám tolik načicháno a tak jen vuni s náznakem orientu.Podle recenzí jsem se rozhodla pro Jacomo,cena pěkná.Žádné Opium,či vanilka to není-po prvnim nástřiku jsem se lekla,jakoby zkažená,ale tak za 30minut se pěkně rozležela,je mokře zelená-vlahá,vykoukne hyacint,dřeviny.Nelituji,ale komu se líbí svěženky, tak Jacomo nesedne.Na oblečení voni již pět hodin,cítím jí okolo sebe...

Paty

Zpočátku je ostřejší,trošku pánská,ale krásně se rozvoní.Je taková pikantní.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: