Jacomo Jacomo For Her Parfumované vody pre ženy

6x
Predpokladané doručenie
v utorok - 17.12.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 18.12.

Popis produktu

Jacomo For Her je výnimočnou, absolútne ženskou vôňou koncipovanou tak, aby harmonizovala s prirodzenosťou ženy, pre ktorú je určená. Spolu s ušľachtilým transparentným flakónom, ktorý necháva vyniknúť jej ružovkasto jantárovým odtieňom, tvorí vôňa poctu nadčasovej vzdušnosti. Jacomo For Her je ľahšia orientálna vôňa, ktorá pozýva k objavovaniu vyrovnanej a usmievavej ženy, ktorej prítomnosť krášli každý okamih dňa.

Hodnotenie 3.7
  • 67 %zákazníkov odporúča
  • 6hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 6x


Slávka

Túto vôňu používam roky od jesene do jari. Je teplá, ženská, dlho vydrží, drevitá s milovanou ružou. Keď som ju dostala po prvýkrát, bola som na ňu primladá. Po 35-tke je moja stálica. V lete volím trochu menej drevité vône.

Iwette

Přála jsem si orientalni vuni,ale ještě nemám tolik načicháno a tak jen vuni s náznakem orientu.Podle recenzí jsem se rozhodla pro Jacomo,cena pěkná.Žádné Opium,či vanilka to není-po prvnim nástřiku jsem se lekla,jakoby zkažená,ale tak za 30minut se pěkně rozležela,je mokře zelená-vlahá,vykoukne hyacint,dřeviny.Nelituji,ale komu se líbí svěženky, tak Jacomo nesedne.Na oblečení voni již pět hodin,cítím jí okolo sebe...

Paty

Zpočátku je ostřejší,trošku pánská,ale krásně se rozvoní.Je taková pikantní.

Káča

Na pohled se mi strašně líbí, jaké je na &quotpřičuchnutí&quot? Už jste ji některá zkoušela? Popište - díky.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: