HUGO BOSS Boss Bottled Tonic Dezodoranty pre mužov

          
Skladom   |  (ID: )
13,89
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

BOSS Bottled značky HUGO BOSS je široký rad pánskej kozmetiky s vôňou určenou pre úspešného a ctižiadostivého muža, ktorý si ide za svojím cieľom. Všetko čo robí, robí s cieľom uspieť a vôňa BOSS Bottled je predurčená byť každodennou súčasťou jeho úspešného ťaženia.

Sebaistá a moderná vôňa BOSS Bottled sa stala vďaka svojim čistým líniám nepostrádateľnou klasikou. Kombinuje v sebe eleganciu a štýl moderného muža. Plná sviežich a zmyselných tónov vyžaruje táto vôňa výnimočnosť, sofistikovanosť a čistú radosť zo života. Vyvážená kompozícia sa otvára sviežim ovocným akordom. Teplému, kvetinovo korenistému srdcu dominuje polargonia okorenená štipkou klinčekov. Základom je neomylne mužná pulzujúca harmónia santalového dreva, cédru a vetiveru.

Podmanivá a nadčasová toaletná či parfumová voda BOSS Bottled nesmie chýbať na stolíku žiadneho moderného muža.

Toaletná voda BOSS Bottled Unlimited má v sebe ešte viac povzbudzujúcej sviežosti, nekonečnej energie a aromatickej mužnosti. Dodá vám dostatok energie pre úspech až za hranicou možností.

BOSS Bottled Sport je športová edícia tejto veľmi obľúbenej toaletnej vody. Jej vôňa je energická a veľmi omamná. BOSS Bottled Sport sa hodí pre mužov so súťaživým duchom, ktorí sa neboja vyzvať sami seba.

BOSS Bottled Night je tajnou zbraňou muža na poli zvádzania. S touto impulzívnou a mužnou vôňou bude každý jej nositeľ "pánom noci" a zvodným lákadlom pre všetky ženy. Tak ako je BOSS Bottled symbolom úspechu počas dňa, je BOSS Bottled Night so svojou intenzívnou korenistou vôňou zárukou úspechu nočného života.

Široký rad vôní BOSS Bottled samozrejme dopĺňajú sprchovacie gély, vody po holení a ďalšia pánska kozmetika, takže si svoju obľúbenú vôňu môžete užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete vôňu vrstviť a zosilniť a predĺžiť tak jej intenzitu.

Buďte úspešným a výnimočným mužom s BOSS Bottled každý deň pri plnení náročných úloh, na schôdzke, pri športe aj počas nočnej párty.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Páči sa mi.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: