HUGO BOSS Alive Darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 50 ml + telové mlieko 75 ml

1x

Popis produktu

Zrodil sa prepychový, magnetizujúci vonný doplnok sebaistej, nezávislej, úspešnej ženy 21. storočia – parfumovaná voda HUGO BOSS Alive (2020). Táto parfumová voda, za ktorej vznikom stojí otázka "What makes you feel alive?" naráža na to, že úspech môže v chápaní každej ženy vyzerať inak. Zručne mieša iskrivé ovocné, štýlové drevité, sladké vanilkové a hrejivé škoricové akordy, aby na vašej koži vytvorila zvodnú stopu a s ňou aj váš jedinečný podpis. Doprajte si toto moderné parfumové dielo s čistým štýlom a vlastnou dušou!

Majstrovsky urobený dámsky parfum HUGO BOSS Alive:

  • dielo značky HUGO BOSS a parfumérky Annick Menard,
  • luxusný flakón od návrhárky šperkov Amelie Riech,
  • v úvode škorica, čierne ríbezle, jablko, slivka a vanilka,
  • v srdci zvodný tymián a romantický jazmín sambac,
  • v základe olivovník, céder, santal a ďalšie drevité tóny,
  • určenie pre jeseň až jar, denné aj večerné príležitosti.

Zmyselne silná a návyková dámska parfumovaná voda

Drevito-aromatická parfumovaná voda HUGO BOSS Alive je úplne výnimočná - zmyselne silná a návyková. Stane sa vašim spoľahlivým vonným doplnkom v kancelárii, na obchodných i súkromných stretnutiach, v mestských uliciach, na spoločenských akciách, cez víkendy i dovolenky. Vždy vám dodá mimoriadnu porciu sebavedomia a novú energiu. Propagácie slivkovo-vanilkovej parfumovanej vody HUGO BOSS Alive sa ujali štyri obľúbené herečky: Emma Roberts, Laura Harrier, Bruna Marquezine a Chloe Bennet. Poďte aj vy spolu s nimi prežívať život na sto percent, prijímať ďalšie výzvy a inšpirácie. Alive vám ho môže úplne premeniť...

Preskúmajte

VĎAKA ČOMU SA CÍTITE PLNÁ ŽIVOTA?
Každá žena na túto otázku odpovie po svojom. BOSS ALIVE vás pozýva žiť život naplno a objaviť vlastný smer. Moderná a energetická vôňa zanecháva stopu pozitívnej energie.

THE FRAGRANCE

BOSS ALIVE je ovocná a drevitá parfumovaná voda z dielne renomovanej parfumérky Annick Ménardo a je dámskym protipólom ikonickej pánskej vône BOSS Bottled. BOSS ALIVE je radostná vôňa s typickou stopou, ktorá má inšpirovať ženy, aby každý deň prežívali naplno. 

V rámci kampane sa nenútene kladie dôraz na rovnováhu medzi ženou, ktorá vie, za čím si ide, a má pevne v rukách svoj osud, a zároveň vykresľuje portrét ženy úplne ponorenej do daného okamihu. 
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: