Získajte masku Gabriella Salvete k nákupu pleťovej kozmetiky nad 12 €.

Hollister Wave For Her Parfumované vody pre ženy

2x

Popis produktu

Parfumovaná voda Hollister Wave For Her nadchne veselé dievčatá, ktoré milujú leto, more, večné plážové párty a pozerať sa na surferov jazdiaci na obrovských vlnách oceánu. Vôňa Hollister Wave For Her bola uvedená na trh v roku 2016 a je určená pre moderné odvážne ženy, ktoré sa neboja ísť za svojimi cieľmi. Vynikne najmä v teplejšom ročnom období, ale môžete si ňou prežiariť aj pochmúrne zimné dni. Veľkou prednosťou tejto krásnej parfumovanej vody je aj priaznivá cena.

Odviažte sa s vôňou Wave For Her plnou slnka!

Parfum Hollister Wave For Her štartujú tóny karamboly, listy ríbezlí a dula, ku ktorým sa pridáva kvetinové vlnobitie tvorené orchideou, ibištekom a makom. Záverečné akordy sú triumfom tónov slnka, zvodnej ambry a santalového dreva. Doprajte si explóziu zábavy s parfumovanou vodou Wave For Her, ktorá je vhodná aj pre strednú generáciu. Prečo sa brať stále tak vážne, len sa odviažte!

Parfumy značky Hollister California

Značka Hollister pre športovo založených mladých ľudí, najmä surferov, vznikla v roku 2000 v USA v Kalifornii. Praktické oblečenie aj originálnu vôňu Hollister charakterizuje vycibrený štýl a plážová pohoda, preto majú veľa priaznivcov a prívrženkýň po celom svete. Nechajte sa okúzliť vôňou morských vĺn, ktorá sa rinie z pôvabného oblého flakónika parfumovanej vody Hollister Wave For Her.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Velmi jemna sladka prijemná vóňa skór tak na leto. Nesklamala.doporucujem

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: