Hollister Wave 2 Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 81489 Nie je skladom Strážiť produkt 12,09
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Hollister Wave 2 Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Značka pre mladých ľudí so slobodným duchom. Presne taká je americká značka Hollister, ktorá patrí svetoznámej spoločnosti Abercrombie & Fitch. Značka štýlového oblečenia pre mladých bola založená v roku 2000. Netrvalo dlho a značka sa z Ameriky postupne dostala do celého sveta. Jej názov je odvodený od mesta Hollister Ranch v Kalifornii, známeho tiež ako raj surferov, preto je aj oblečenie inšpirované životným štýlom milovníkov surfingu. V ponuke značky nájdete nielen mladistvé a originálne oblečenie, ale tiež jedinečné vône.

Vône Hollister (nielen) pre mladých

Chceli by ste každý deň pocítiť atmosféru slnečnej Kalifornie? Nechajte sa uniesť vôňami značky Hollister, ktoré sú určené pre mužov a ženy, ktoré sa neboja užívať si život plnými dúškami.

Alternatívy produktu Alternatívy Hollister Wave 2

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: