Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Hermes Terre d´Hermès Flacon H 2021 Parfum pre mužov 75 ml

Nie je skladom   |  (ID: 117356)
71,37

Popis produktu

Parfum Hermes Terre d´Hermes Flacon H 2021 prináša najslávnejšiu pánsku vôňu roku 2006 v novom dizajne a tiež v najsilnejšej koncentrácii vzácnych vonných látok. Parfum totiž obsahuje 16-30% parfumovej kompozície v koncentrovanom liehu a je silnejší než parfumovaná voda (Eau de Parfum, 8-15 %), nieto ešte toaletná voda (Eau de Toilette, 4-8 %). Doprajte si tento hodnotný a originálny doplnok!

Uznávaný pánsky parfum Terre d´Hermes:

  • vonný odraz francúzskeho štýlu,
  • skvele premiešaná kompozícia,
  • v úvode svieži pomaranč a grapefruit,
  • v srdci kamenná energia kremeňa,
  • doznenie z machu, živice a driev,
  • parfumér Jean-Claude Ellena,
  • univerzálne celoročné využitie,
  • elegantný Flacon H 2021.

Rok 2021 priniesol taktiež prelomovú toaletnú vodu Hermes H24

História legendárnej francúzskej značky Hermes sa odvíja od roku 1837, kedy Thierry Hermès v Paríži založil firmu vyrábajúcu kožené jazdecké potreby. Dnes sú v ponuke Hermes kožené kabelky, oblečenie, šatky, hodinky, šperky, porcelán, nábytok, bytový textil či vonné doplnky typické zmyselnou vôňou kože. Súčasného muža poteší parfum Hermes Terre D'Hermes Flacon H 2021 alebo toaletná voda Hermes H24 z rovnakého roku, ktorá je futuristickou vonnou skladbou vyjadrená jemnou šalviou, plným narcisom, sviežim palisandrovým ružovým drevom a hrejivým kovovým akordom. Podľa hodnotiteľov by sa mohla stať klasikou 20. rokov 21. storočia. Spoľahnite sa na rokmi overenú kvalitu Hermes.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Táto vôňa má na konte cenu FiFi za najlepšiu pánsku vôňu roka 2006 - taký trhák sa nepošťastí zakaždým.
Keďže som to zatiaľ nepovedala explicitne, upresňujem to teraz - Terre d'Hermes je chypre. Poctivá a tým pádom pomerne ostrá. Ak sa vám tiež vôňa nepáči, nebude sa vám páčiť ani Terre, aj keby dostala desať cien. Svojou čistotou je porovnateľná s Miss Dior, kde tiež okrem chypre tónov nič moc ďalšieho nenájdete.
Mala som tentokrát možnosť Terre otestovať nielen v (relatívne) izbovej teplote, ale aj v skrytej horúčave splašeného mája. Čuchový dojem bol samozrejme rozdielný. V chladnejšej klíme je lepšie cítiť citrusová špička a kovovo minerálny tón, ktorý som opísala pri predchádzajúcej skúške, vôňa je pekne chladná a sychravá. V horúčave sa stráca a Terre pôsobí drevito a menej vlhko. Celkový dojem by som v teple opísala ako pomerne vernú imitáciu ihličnatého lesa so zdôraznenou zemitou zložkou; predstavte si skôr zmiešaný prales na čiernej hline, plný machu a lišajníkov, nie vysušenú smrekovú monokultúru.
Mimochodom, Terre d'Hermes výborne ladila s citrusovým deodorantom od Weledy (obsahuje len citrónovú šťavu a citrónový vonný olej - proste čistý citrón). Dezodorant síce vydrží voňať len chvíľku, ale keďže je určený na polievanie, môžete si Terre dolaďovať ľubovôle.

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie
Doprava:
Platba:
Certifikácia: