Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Hermes Eau de Pamplemousse Rose Kolínska voda 100 ml tester unisex Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

5x

Popis produktu

Eau de Pamplemousse Rosse je citrusová svěží vůně, ale také zeleno-dřevitě-ovocná, nesladká. Eau de Pamplemousse Rosse byla představena v roce 2009.

Hodnotenie 4.6

(hodnotené 5x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 5x recenzia zákazníkov

Recenzie 5x


Zozo

Nemyliť si toaletnú vodu s kolínskou. Toto je kolínska, preto aj tá výdrž je slabšia. Prirodzene...

Oblacik

Som sklamana..... Vona super,vydrz nulova.... Nil,Voyage,24 Faburoug na mojej pokozke drzia skvele,ale tato toal.voda vobec,velmi ma to mrzi,inak je to krasne osviezujuca toaletka.

Ewita

Vynikajuca vonicka,osviezujuca,citrusova,neobtazujuca,mrzi ma ze kratko vydrzi,vobec ju do pol hodiny na sebe necitim,ale aj tak je skvela na osviezenie a pozdvihnutie nalady.

K šátku Hermés jsem dostala vzorek tohoto parfému a ihned jsem se do něj zamilovala.

  • Perfektně vyhovuje mému vkusu, co se vůní týká (svěží, citrusová).

skvela svezi vune

  • vune dlouho nevydrzi, coz je ovsem celkem bezne u toaletnich vod.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: