Hermes Eau de Mandarine Ambrée Kolínska voda 100 ml tester unisex Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

2x

Popis produktu

Osviežujúca, nadčasová, citrusová, sladká vôňa parfumu Hermes Eau de Mandarine Ambrée uvedená na trh roku 2013 je určená ženám aj mužom túžiacim po pozornosti, jedinečnosti, dokonalosti a jednoduchosti. Zaujímavý parfum Eau de Mandarine Ambrée predstavuje vôňu, ktorá má štýl.

Hodnotenie 3.3

(hodnotené 2x)

  • 50 %zákazníkov odporúča
  • 1xrecenzia zákazníkov

Recenzie 1x

kvetoslava

Nádherná mandarinka so sladkou ambrou,úžasná do horúčav,výdrž výborná na kolínsku.Teraz v tropických teplotách moja č.1 spolu s Dune a Modern Muse.....

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: