Získajte elegantný notes zadarmo k nákupu značky Chloé nad 25 €!

Hermes Eau de Mandarine Ambrée Kolínska voda 100 ml tester unisex Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Osviežujúca, nadčasová, citrusová, sladká vôňa parfumu Hermes Eau de Mandarine Ambrée uvedená na trh roku 2013 je určená ženám aj mužom túžiacim po pozornosti, jedinečnosti, dokonalosti a jednoduchosti. Zaujímavý parfum Eau de Mandarine Ambrée predstavuje vôňu, ktorá má štýl.

Hodnotenie 3.3

(hodnotené 2x)

  • 50 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

kvetoslava

Nádherná mandarinka so sladkou ambrou,úžasná do horúčav,výdrž výborná na kolínsku.Teraz v tropických teplotách moja č.1 spolu s Dune a Modern Muse.....

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: