Hermes Calèche Toaletná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

4x

Popis produktu

Názov vône znamená voz ťahaný koňmi - symbol a logo firmy Hermes. Toto francúzske slovo vzniklo z českého slova kolesa. Caleche je elegantná kvetinová vôňa. Vytvára dojem drahého, luxusného, kvetinového mydla, voňajúceho hlavne po jazmíne, ruži a jemne sladkom santalovom dreve. Caleche je vôňa veľmi ľahká, neobťažujúca a romanticky elegantná.

Alternatívy produktu Alternatívy Hermes Calèche

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 4x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 4xrecenzia zákazníkov

Recenzie 4x


Dana

EDT je pro mě ještě hezčí, než EDP. Je taková hladší, míň ostrá nebo řízná, jinak voní stejně. A má stejnou výdrž i je stejně intenzivně cítit (nevím, jak je to možné, ale je to tak - na mé kůži). Víc se mi líbí i průhledný flakon. Teď v létě je úžasná, voní čistotou, jemně a elegantně a osvěží. Jako studená citronáda. Opravdu neuvěřitelné, že je tak "stará". Je to přírodní vůně neroli, mýdla, citrónové kůry. Luxusní

Dana

Nádherná. Mám EDP, opravdu luxusní mýdlo. Voní suše, vzdušně a čistě. Lehce prosluněné květinky pro hebkost zaoblené santalem. Mě to evokuje dovolenou u moře. Jako když si dáte koupel, umyté krémovým mýdlem a osušené stojíte při západu slunce v teplém vánku.

teufel

Me nevoni vubec,je na ni hodne poznat,ze je starsiho data.Ale libi se me jeji sestricka Kelly Caleche.

Jana

Elegantní vune,vhodná pro dámu. Nikdy nezklame.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: