Guerlain Insolence Parfumovaná voda pre ženy 50 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

20x
Kód produktu: 13882 Skladom > 10 ks
30,59 € Ušetríte 9,86 € (32%)
20,73
Predpokladané doručenie
v stredu - 23.09.
Predpokladané vyzdvihnutie
od štvrtka - 24.09.

Popis produktu

Parfumu Insolence dominuje vôňa fialky. Vôňa Insolence má svetlofialovú farbu a pomerne sladký základ. Celok je dokreslený elegantným tónom kosatca. Insolence je luxusná a krásna dámska vôňa.

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 20x)

  • 94 %zákazníkov odporúča
  • 20xrecenzia zákazníkov

Recenzie 20x


Zuzana

Ester , dokonalá žena s dokonalým nosom a s dokonalým opisom to može byť iba ESTER .....so 79 vônami a mozno je ich už vyše 300

Ester

S nadšením odporúčam tento nádherný a dokonalý parfém jemným, elegantným dámam s vycibreným vkusom!

  • Ja som zas naopak zo začiatku nebola až taká unesená...naposledy som ho používala v zime, no a teraz v júli som po pol roku po ňom siahla a som v siedmom nebi z neho: je skutočne prekrásny a po čase vo mne ohromne zarezonoval: ten púdrový kosatec, nevinná nežná fialôčka a brusnica ako dominantné akordy a potom menej intenzívne akordy tonky, santalu, pomaranč. kvetov a drevitých tónov...tu je nie presne uvedené zloženie... Zdá sa mi teraz viac luxusný, viac jedinečný ako predtým a popritom magický i romanticky nevinne snový, plný fantázie...je to proste dokonalý delikátny skvost v mojej zbierke 79 parfémov od výmyslu sveta aj s ostatnými Guerlainami, ktoré všetky zbožňujem, lebo sú nádherné a superkvalitné!!! Bonusom je úchvatný, magický flakón....
  • -
mimi

Parfumovaná voda fialová je nádherná nesladká pudrová vôňa! Fialky na pozadí s pudrovým kosatcom... Je tajomná, taká vážna, hlboká a popritom je mimoriadne elegantná, ako stvorená pre dámy s vycibreným vkusom! Je dokonale univerzálna, vôbec nie len do zimy, lebo nie je ťažká, ako kopec iných vôní...mne bude spríjemňovať dni po celý rok..

Ester

Ako sa tu hodne popísalo: veľmi sladké a ťažké mi nepripadajú ani náhodou, sú pomerne jemné, skôr krémové, pudrové.....

Ester

Konečne som si objednala EdP Insolence a aj EdT vzorku, veľmi som túžila objaviť pre seba toľko velebené vône od Guerlainu, lebo je to kvalita a luxus značka a čo poznám Shalimar Initial l'eau, ten je úžasný, famózny... No nie som tak nadšená, ako z iných vôní, nesadli mi až tak veľmi... Toaletka sa mi páči trošku viac ako EdP, tá je viac krémovejšia, viac pudrovejšia, trochu mi pripomína Flower by Kenzo, ktorú neznášam kvôli jej ťažkej pudrovosti, no a toto je veľmi podobné... Shalimar toaletka je pre mňa oveľa zaujímavejšia, tak neskutočne zvláštna a zaujímavá, že wau paráda, tá mi sadla na prvé pričuchnutie! Insolence sú ale každopádne mimoriadne ženské vône a tiež vysoko elegantné s puncom luxusu. Fialový flakón je nádherný!


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: