Guerlain Héritage Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

4x
Kód produktu: 1917 Nie je skladom Strážiť produkt
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Heritage je zo začiatku citrusová s veľkou dávkou levandule, potom sa pridá hrejivé korenie a kvety, zakončenie je drevnaté s prídavkom vanilkových tónov. Heritage je hrejivá orientálna vôňa, ktorá vytvára noblesnú auru svojmu majiteľovi a je veľmi elegantná.

Parfém oceněný cenou FIFI V roku 1994 sa tento parfum od Guerlain stal najlepšou pánskou vôňou.

Hodnotenie 5.0
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 4hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 4x


Mikuláška

Příjemná neotřelá vůně, paní Miluše má pravdu, je to „Mercedes“ !

Miluse

Připojuji pochopitelně nejvyšší ocenění!!!

Miluse

Jedná se o "Mercedes" ve světě parfémů. Vřele doporučuji!!! V zahraničí je hodně používán zejména v obchodních kruzích, bank. sféře, atd. Prostě všude tam, kde přicházíte celodenně do styku se zákazníkem. Vhodný také pro slavnostní příležitosti.

Pepiq

hm heritage... tezko rici,,, urcite nezvykla, ale hodne hodne sladka levandulova vune,,, jestli prijemna, nebo ne, zalezi od nositele, ale ja bych si ji zrejme nekoupil


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: