Givenchy Eaudemoiselle Toaletné vody pre ženy

21x

Popis produktu

Parfém Givenchy Eaudemoiselle je kvetinová vôňa, vhodná pre mladé, moderné ženy. V parféme Eaudemoiselle sa prelína symbolika a klasika Givenchy s modernou. Vôňa Givenchy Eaudemoiselle bola uvedená na trh v roku 2010.

Hodnotenie 3.8
  • 84 %zákazníkov odporúča
  • 21hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 21x


úžasná svieža citrusová vôňa presne na tieto horúce dni.

Denisa K.

Mám rada silné, ťažšie vône, lebo na mne len tak niečo nedrží.... Ale táto je naozaj zaujímavá, pôsobí na mne veľmi jemne, kvetinky a sviežosť sama, súhlasím preto s Luciou, nezaraďovala by som ju medzi ťažké vône. a to už vôbec nie po ovoňaní vzorky alebo papierika... Bože, ako môže ešte stále niekto takto hodnotiť vôňu a neskúšať ju na sebe???? Práveže ju rada nosím do práce, pretože ňou nikoho neobťažujem a všetkým sa páči, je príjemná a na to, že je to len Edt má celkom slušnú výdrž.

Lucia

Hmmm... hľadala som a hľadala niečo iné. A našla som :). Aj napriek tomu, že milujem vône skôr sviežo ovocné a nie ťažké, táto vôňa ma natoľko očarila, že som si ju musela okamžite objednať. Je pravda, že sme si ju v parfumerke skúšali tri baby a na každej voňala úplne inak.. Vraj ťažká, ale na mne pôsobí veľmi jemne, kvetinkovo, neskôr sviežo citrusovo.. Mám veľkú radosť, pretože muži ju veľmi chvália a ženám sa taktiež páči. Žiaden bolehlav ma nepostretol a nikomu navôkol neprekáža, takže medzi ťažké vône by som ju nezaraďovala. Aj napriek tomu vydrží voňať dlhšie. Mám veľkú radosť, lebo aj priateľ mi ju vždy chváli a on má problém s ťažkými vôňami. Vrelo odporúčam a vôbec si nemyslím, že je pre staršie dámy.. Ani náhodou. Ale každý noštek má rád niečo iné. Vrele odporúčam

Tento produkt jsem obědnal pro manželku a ta je velmi spokojena. To je pro mne nelepší ohodnocení

Oliver R.

Podobné názory typu "smrad" a "bolehlav" na vrub parfémů obsahujících agarové dřevo jsou jeden z důvodů, proč je u nás Hugo Boss jedna z nejprodávanějších značek a parfémy s velkým "P" od designerů jako Montale či Empire si u nás nikdo netroufne prodávat. Velká škoda.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: