Gianfranco Ferré Acqua Azzurra Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

4x
Kód produktu: 19491 Skladom > 10 ks 13,91
Predpokladané doručenie
Ďalšie varianty pre Gianfranco Ferré Acqua Azzurra Toaletná voda
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Ako už názov i jasnomodrá farba napovedá, je Acqua Azzura osviežujúca morská vôňa. Začiatok Acqua Azzura je svieži a potom sa vôňa rozvonia do ľahko slanej, sviežej vône. Pánska vôňa Acqua Azzura vám oživí spomienky na slnečnú dovolenku pri mori.

Hodnotenie 4.7

(hodnotené 4x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 3xrecenzia zákazníkov

Recenzie 3x


Želmíra

Túto vôňu si obľúbil aj môj 17 ročný syn,napriek tomu,že mi príde vhodnejšia pre zrelších mužov.Je taká suchšia,nie ovocná,skôr mydlovejšia.Výdrž fajn.

miriam

ma někdo zkušenosti s touto vůní? není moc těžká a dřevitá???

Jolaer

:)


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: