Frederic Malle Dans Tes Bras Parfumovaná voda 100 ml tester unisex Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 81195 Nie je skladom Strážiť produkt 141,28
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Frederic Malle Dans Tes Bras Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Značka Frederic Malle vám otvorí okúzľujúci svet vôní. Značka, ktorá je pomenovaná po svojom zakladateľovi Fredericovi Malle, prvýkrát uzrela svetlo sveta v roku 2000 a ihneď si získala veľkú pozornosť vďaka svojim výnimočným parfumom. Výnimočnosť vonných kompozícií tejto značky navyše prepožičiava skutočnosť, že je jej zakladateľom vnuk slávneho Christiana Diora.

Výnimočné vône Frederic Malle

Vo vôňach Frederic Malle sa spájajú najvybranejšie vonné ingrediencie, úcta k remeslu aj luxusný vzhľad flakónikov. O tom vás ľahko presvedčí napríklad dámska parfumová voda Frederic Malle Une Fleur de Cassie uvedená na trh v roku 2010, ktorá každú ženu zahalí do okúzľujúceho voňavého závoja. Pre elegantných a charizmatických mužov je zas vytvorená vôňa parfumovanej vody pre mužov Frederic Malle Geranium Pour Monsieur inšpirovaná vôňou mydla. Dávate prednosť unisex vôňam? Potom vyskúšajte parfumovanú vodu pre mužov a ženy Frederic Malle Lys Mediterranee, vďaka ktorej v sekunde pocítite jedinečnú atmosféru Stredomoria.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: