Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Frederic Malle Cologne Indélébile Parfumovaná voda 100 ml unisex

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 81159)
180,15
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Parfumovaná voda Frederic Malle Cologne Indélébile je luxusná unisex vôňa vytvorená v roku 2015 pre dámy aj pánov slávnym "Nosom", ktorým nie je nikto iný než Dominique Ropion. Cologne Indélébile so silou parfumovanej vody obsahuje vybrané citrónové a bergamotové esencie, kvety neroli, pomarančovníka a narcisu, ktorým vytvára podklad afrodiziakálne pižmo. Ako napovedá jej názov, zapôsobí na vás aj vaše okolie nezmazateľným dojmom.

Nádherný parfum s neroli

Parfumovanej vode Frederic Malle Cologne Indélébile dominuje neroli, olej z kvetov horkého pomaranča (Citrus aurantium), ktorý preslávila talianska princezná z Neroli, Marie Anne de La Trémoille (1642–1722). Aromatizovala ním svoje rukavičky a dávala si ho aj do kúpeľa. Sladká kvetinová vôňa neroli učarovala tiež dvoru vo Versailles a Madame de Popmadour. Kvety horkého pomarančovníka kedysi zdobili aj nevesty, u ktorých symbolizovali panenskú čistotu.

Umelecké dielo značky Frederic Malle

Parfum Cologne Indélébile je z „nakladateľského" domu Editions de Parfums Frederic Malle, ktorý spolupracuje s najlepšími svetovými parfumérmi. Frederic Malle, ktorého rodinní príslušníci pôsobili u značky Christian Dior, dáva tvorcom maximálnu slobodu a využíva všetok um svojho remesla, aby výsledným parfumom vtlačil energiu, ducha jedinečnosti a nadčasovosti. Doprajte si tento skvost so svojim partnerom, alebo zvážte jeho venovanie mužovi či žene vášho srdca.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: