Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Frederic Malle Carnal Flower Parfumovaná voda 100 ml unisex

          
Skladom   |  (ID: 81156)
240,80
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Parfumovaná voda Frederic Malle Carnal Flower je exkluzívna unisex vôňa z roku 2005, v ktorej sa rozvíja temná tuberóza, jazmín, ylang-ylang a kvet pomarančovníka, sprevádzaný eukalyptom, kokosom, melónom a pižmom. Labužnícku kompozíciu útočiacu na všetky ženské aj mužské zmysly vytvoril uznávaný parfumér Dominique Ropion, ktorý ju ladil dlhšie než dva roky. Parfumovaná voda s charizmatickými tónmi tuberózy dokonale zdôrazni vašu osobnosť a štýl.

V hlavnej úlohe nočný hyacint

Parfum Carnal Flower jednoznačne definuje tuberóza, ktorá je pre tvorcov vôní od nepamäti výzvou. Rastline s výrazným bielym, intenzívne voňajúcim okvetím sa hovorí aj nočný hyacint. Je cennou prísadou luxusných zmyselných parfumov. Frederic Malle, hlava „nakladateľstva" Editions de Parfums, o nej hovorí: ,,Tuberóza je zaujímavá kontrastná kvetina, v ktorej sa snúbia dve stránky. Jedna je žiarivá, svieža, slnečná a druhá telesná, zmyselná, až máličko obscénna." Na 100 % však vzbudzuje emócie - a o to ide!

Hlavné výhody unisex vôní

Unisex vône sú skvelé tým, že voňajú ženám aj mužom. S veľkou pravdepodobnosťou tak s nimi nebudete nikoho obťažovať, čo sa často stáva v prípade ťažkých dámskych parfumov. Lákavá je aj možnosť mať jedinú vysnenú fľaštičku spolu so svojou láskou. Vynikajúcou voľbou medzi unisex vôňami je parfumovaná voda Frederic Malle Carnal Flower, ktorú môžete po kvapkách používať od jari do zimy, večer aj cez deň.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: