Francesca dell´Oro Rubia Sucrée Parfumovaná voda 100 ml

Popis produktu

Parfumovaná voda Francesca dell´Oro Rubia Sucrée patrí do skupiny dnes veľmi obľúbených unisex vôní, ktoré môžu využívať obaja z páru . Medzi zložkami unisex parfumov väčšinou nájdete svieže esencie v kombinácii s korenistými tónmi - a inak tomu nie je ani u parfumovanej vody Rubia Sucrée. Tento osvedčený vonný mix poteší ako ženské, tak mužské zmysly. Najlepšie vynikne pri aplikovaní na pulzné body, do vlasov či na oblečenie.

Mandľová aróma obohatená o citrusové akordy

Unisex parfum Francesca dell´Oro Rubia Sucrée upúta pozornosť úvodnými tónmi tangerínky, citrónovej kôry, zázvoru a listu figovníka. V srdci sa rozvinie harmonická súhra vôní jazmínu, mandlí a vzácneho dreva. Ohnisko parfumu Rubia Sucrée je zložené z mixu santalového dreva, vanilky a tonkových bôbov. Tieto bôby pochádzajú z Južnej Ameriky a zo stromu silovoňa obecného sa zbierajú po monzúnových dažďoch. Po zozbieraní sa tonkové bôby sušia na slnku, počas čoho sa rozvíja ich sladko karamelová aróma.

Vnesie vám domov kúsok idylického Stredozemia

Francesca dell´Oro vsádza pri výrobe parfumov na jednoduchosť. Flakóny vôní sú prevedené v rovnakom dizajne, navzájom sa odlišujú iba farbou. U väčšiny fľaštičiek bol využitý určitý odtieň žltej či oranžovej. Táto farebná schéma môže symbolizovať slnkom zaliate Taliansko , z ktorého parfumy Francesca dell´Oro pochádzajú. Žiarivá vôňa Rubia Sucrée, vhodná pre dámy i pánov, bola na trh uvedená v roku 2017.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: