Získajte dopravu zadarmo k nákupu HUGO BOSS!

Frais Monde Cherry Blossoms Toaletná voda pre ženy 30 ml

Skladom   |  (ID: 67450)
7,60
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Toaletná voda Frais Monde Cherry Blossoms je svieža čerešňová vôňa symbolizujúca jar, rozkvitnuté záhrady a príval novej energie. Jej mladistvú silu skvelo dopĺňajú citrusové plody zrejúce na talianskom slnku. S úctou k prírode zostavená toaletná voda Cherry Blossoms vám v každej situácii poskytne náruč plnú letnej pohody, radosti a optimizmu. Nežná vôňa je vhodný doplnok k pracovným aj voľnočasovým aktivitám.

Vôňa zrodená v juhotalianskych čerešňových sadoch

Dámsky parfum Frais Monde Cherry Blossoms štartuje iskrivými tónmi citrusovej kôry a bergamotu, ku ktorým sa pozvoľna pridávajú kvetinové akordy a v základe aj vôňa čerešňových plodov. Hodí sa predovšetkým na jarné, letné a denné nosenie. Vystihnite svoju romantickú dušu jemným parfumom Cherry Blossoms!

Frais Monde: kozmetika inšpirovaná Stredomorím

Fascinuje vás stredomorská príroda so svojím mixom morských, kvetinových a lesných vôní? Tak to si určite zamilujete prírodnú kozmetiku Frais Monde. Ponúka viac než 100 produktov a 50 unikátnych vôní. Na svoje si prídu vyznávači mošusových, citrusových, kvetinových, ovocných, gurmánskych, drevnatých, orientálnych aj upokojujúcich vodných kompozícií. Základnými časťami kozmetiky talianskej značky Frais Monde sú sírna termálna voda, minerálne soli a íl, prírodné extrakty a vzácne stredomorské oleje. Laboratóriom Frais Monde je neporušená botanická záhrada - a z nej pochádza aj toaletná voda Cherry Blossoms.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: