Ferrari Noble Fig Toaletná voda 100 ml tester unisex Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

2x
Kód produktu: 61303 Nie je skladom Strážiť produkt 10,71
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Ferrari Noble Fig Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Vychutnajte si výnimočnú arómu figového listu so značkou Ferrari a jej unisex vôňou toaletnej vody Ferrari Noble Fig. Vôňa z roku 2015 je skomponovaná tak, aby sa stala doplnkom mužov i žien. Získa si svojou aromatickou vonnou kompozíciou so zelenými tónmi aj vás? Nechajte sa zlákať vôňou ukrytou za elegantným designom flakónika.

Aromatická zelená vôňa

Hlavnú rolu v originálnej vonnej kompozícii zastáva vôňa figového listu, ktorá je doplnená o vôňu červených bobulí a osviežujúcu arómu mandarínky. Po tom, čo úvodný akordy odznejú, hlási sa o slovo kosatec a šalvia. Záverečné tóny patria zmyselnému pižmu a vôni pačuli. Vôňa toaletnej vody Ferrari Noble Fig vás presvedčí o tom, že značka Ferrari má svoje zaslúžené miesto tiež vo svete omamných vôní.

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Ester

Treba skúsiť tento dokonale unisexový skvost: Noble Fig je neopísateľne nádherná, jemná, aromatická, ľahučká, vzdušná....proste parfumérsky dokonale stvorená vôňa!

  • Po dlhšej skúsenosti s touto vôňou môžem s potešením skonštatovať, že s tou výdržou je to v poriadku - počas celého dňa sa bude táto úžasná vôňa neustále jemne, delikátne pripomínať nositeľovi resp. nositeľke a sprostredkúvať vám tak nádherné, mnou už spomínané pocity slobody, voľnosti, diaľok...pre mňa až neopísateľné stavy dovolenkovej extázy!
  • -
Ester

Veľmi rada odporúčam Noble Fig ako povznášajúcu letnú vôňu napríklad na dovolenkové cesty do Stredomoria - Grécka či Toskánska, do figových a olivových hájov... delikátne jemne bude sprevádzať vaše voľnočasové zážitky!

  • Úžasná vôňa, moja prvá od značky Ferrari! Ľahučká, vzdušná, aromatická, podľa popisu aromaticko-zelená vôňa, ideálna na letné obdobie: evokuje diaľky, cesty, Stredomorské zákutia pri mori, figové háje, proste dovolenkový voľnočas... Už z názvu zistíme, že sa jedná o toaletku s figami v hlavnej roli, ktoré majstrovsky dopĺňajú arómy bobkového listu a kosatca. Vôňa je to famózne skomponovaná, akurít mi trošku vadí, že je to naozaj citeľne toaletka a veľmi rýchlo sublimuje do povetria! Aspoň nebude obťažujúca v letných horúčavách...
  • -

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: