Práve prebieha akcia -2 € z každého nákupu nad 39 €. Využite ju!

Fanola 24K Oro Puro Rozjasňujúci šampón pre ženy 1000 ml

Cruelty free

          
Skladom   |  (ID: 119500)
7,64
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom   |  (ID: 119502)
4,72

Cruelty free

Skladom   |  (ID: 119501)
2,47

Popis produktu

Chcete sa tešiť z vitálnejších, jemnejších a spoľahlivo ošetrených vlasov bez zaťažovania? Stavte na taliansku ekologicky šetrnú značku Fanola, ktorá vám umožní starostlivosť o vlasy ako v salóne v domácich podmienkach.

Fanola: vlasové prípravky 21. storočia

Talianska značka profesionálne vlasovej kozmetiky sa zrodila v roku 2004 a od tej doby nepretržite boduje nielen na talianskych, ale aj svetových trhoch. Tajomstvom úspechu značky je prepojenie prírodných aj vedeckých poznatkov a udržovanie priaznivej cenovej hladiny.

Fanola vzpruží aj poškodené žehlené ši odfarbované vlasy

Uhladené vlasy sú 100% zdrojom vyššieho sebavedomia. Ako ich ale docieliť, aby pri každodennom žehlení netrpeli? Spoľahnite sa na prípravok Fanola Smooth Care Serum. Maska na vlasy Fanola No Yellow zase u blondínok podporí vytúženú platinovú blond farbu vlasov a úplne potlačí nepekné žlté zafarbenie. Medzi jej účinné látky patria fialové pigmenty, výťažky z hrozien a hodvábne proteíny. K bestsellerom sa však radia aj bežné prípravky značky Fanola - šampón proti lupinám či pre každodenné použitie stylingový vosk na vlasy alebo vlasová pena pre objem. Hĺbkovú starostlivosť o suché vlasy aj zacelenie končekov zaistí vyživujúce sérum na vlasy Fanola Nourishing Fluid Crystals.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: