Estée Lauder Sensuous Parfumované vody pre ženy

70x
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
40,59
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

Flakón Sensuous - fľaštička je obkolesená dookola kruhmi, ktoré predstavujú letokruhy a naznačujú čosi o vôni vnútri. Sensuous je skutočne veľmi drevnatá orientálna vôňa. Sensuous obsahuje rôzne drevá, korenia a kvetiny, ale aróma santalového dreva prevláda.

Hodnotenie 4.5
  • 94 %zákazníkov odporúča
  • 70hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 70x


  • Krásna drevita vôňa, dlha výdrž
Ester

...a ešte niečo: ako priliehavo popisuje parfémy Terka K a Jana pred ňou - luxusná, vznešená a kľudná, upokojujúca, ako intenzívny voňavý spoločník na prechádzku tichou zasneženou krajinou ako z Ladových malieb, krásny opis...je to aj nádherne zasnená vôňa - ako zima...no človeka napadne kopec poetických superlatívov na tento parfém.....

Ester

Nádherná vôňa, výrazná, luxusná, hrejivá, zamatová, túlivá, určite zimná, alebo večerná...každopádne skvele namiešaná, som ňou nadšená! hneď mi pripomenula Jasmin Noir od BVL, ktorý je tiež môj obľúbený, a tak som si dala jeden parfém na jednu a druhý na druhú ruku a vskutku sú si hodne podobné, taký istý typ vône: zvodný, tajomný, zamatový, drevito-sladko-korenistý-balzamový... Tento parfém je vhodný aj na mimoriadne večerné udalosti typu plesy, bály, ale možno ešte lepšie doplní intímne chvíle s vaším miláčikom, ktorého zahalená v tejto vôni dostanete tam, kde budete chcieť! A zároveň v nej cítiť aj vôňu Vianoc, proste v nej každá objavíte toho až-až, lebo je mimoriadna, famózna!

Ľubinka

Nádherná netuctová tulivá vôňa vhodná aj do teplých dní....

maximálně spokojena


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: