Estée Lauder Sensuous Parfumované vody pre ženy

71x
Predpokladané doručenie
v stredu - 15.07.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 15.07.

Popis produktu

Flakón Sensuous - fľaštička je obkolesená dookola kruhmi, ktoré predstavujú letokruhy a naznačujú čosi o vôni vnútri. Sensuous je skutočne veľmi drevnatá orientálna vôňa. Sensuous obsahuje rôzne drevá, korenia a kvetiny, ale aróma santalového dreva prevláda.

Hodnotenie 4.5
  • 94 %zákazníkov odporúča
  • 71hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 71x


Úžasný, super, milujem tieto vône, okrem iných, takže nakupovať,!!!!!!! Určite!!!!!

  • Krásna drevita vôňa, dlha výdrž
Ester

...a ešte niečo: ako priliehavo popisuje parfémy Terka K a Jana pred ňou - luxusná, vznešená a kľudná, upokojujúca, ako intenzívny voňavý spoločník na prechádzku tichou zasneženou krajinou ako z Ladových malieb, krásny opis...je to aj nádherne zasnená vôňa - ako zima...no človeka napadne kopec poetických superlatívov na tento parfém.....

Ester

Nádherná vôňa, výrazná, luxusná, hrejivá, zamatová, túlivá, určite zimná, alebo večerná...každopádne skvele namiešaná, som ňou nadšená! hneď mi pripomenula Jasmin Noir od BVL, ktorý je tiež môj obľúbený, a tak som si dala jeden parfém na jednu a druhý na druhú ruku a vskutku sú si hodne podobné, taký istý typ vône: zvodný, tajomný, zamatový, drevito-sladko-korenistý-balzamový... Tento parfém je vhodný aj na mimoriadne večerné udalosti typu plesy, bály, ale možno ešte lepšie doplní intímne chvíle s vaším miláčikom, ktorého zahalená v tejto vôni dostanete tam, kde budete chcieť! A zároveň v nej cítiť aj vôňu Vianoc, proste v nej každá objavíte toho až-až, lebo je mimoriadna, famózna!

Ľubinka

Nádherná netuctová tulivá vôňa vhodná aj do teplých dní....


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: