Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Estée Lauder Cinnabar Parfumovaná voda pre ženy 50 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

9x
Kód produktu: 16951 Nie je skladom Strážiť produkt 23,02
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Estée Lauder Cinnabar Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Cinnabar od Estee Lauder je orientálna korenistá vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 1978.

Hodnotenie 4.2

(hodnotené 9x)

  • 83 % zákazníkov odporúča
  • 9x recenzia zákazníkov

Recenzie 9x


OK, krasna vona

Ester

Zatiaľ sa neviem vyjadriť, keď ju vyskúšam, pridám názor...

  • Mám veľkú chuť vyskúšať túto vôňu, keďže som veľkou milovníčkou oriental/spicy=orientálne korenistých vonných kompozícií a toto je jedna z nich! Avšak Lucka nemá pravdu, že táto vôňa neobsahuje škoricu...pravdaže ju obsahuje a to vo veľmi intenzívnej miere, pretože škorica je spolu so zmesou korenia najdominantnejším akordom tejto vône, pozrite na medzinárodný portál o vôňach Fragrantica.com, kuknite tú pyramídu dominancie vonných zložiek vpravo dolu... Trošku menej dominantné tóny zastupuje klinček, kadidlo a tolu balzam...takže samé fajnové orientálne ingrediencie, hmm, to bude istotne paráda a nádhera! A tiež aj jej kamošky od Estée Youth-Dew, tá sa zdá byť zložením dosť podobná...
  • -
zdena

Tuto vůni jsem kdysi měla-je hodně těžká,orientální,souhlasím ,že je to tip vůně jako Opium,ale tato je daleko intenzivnější,předtavuji si ji na ženě určitě starší .

Výborná výdrž,podobné původnímu OPIU YSL

Lucka

Název Cinnabar nemá evokovat skořici. Skořice se jednak řekne "cinnamon" (nikoli cinnabon), a navíc slovo "cinnabar" znamená "rumělka", a to je taky název tohoto parfému. Popis sedí, skořice v něm není (i když si ji možná pod vlivem interpretace názvu představujete). I když voní jinak než Opium, je to stejný typ vůně, pochází ze stejné doby a má i hodně podobný flakon (mám na mysli původní verzi Opia EdT). Dvě naprosto skvělé vůně!

*****

Jen ten popis mi nějak nesedí, kupuji ho po léta své ženě a hlavní vůní je přece skořice, čili cinnabon, od které byl odvozen i název Cinnabar. Rozhodně je to velmi výrazná a originální vůně.

Lenka

Je to nádhera! Podoba s Opiem, hlavně při prvním přivonění, velká.

Veronika

Ano, když se zdál naprosto nesehnatelný, náhodou jsem narazila na Opium a zajásala jsem. Je mu podobný. Je to nádhera, ale musí být člověk silná povaha, protože tohle není žádná "vodička", ale pořádný nářez! :-)

Wanda

slyšela jsem, že je podobný Opiu od YSL


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: