Elizabeth Arden Green Tea Mimosa Toaletná voda pre ženy 50 ml

5x

Popis produktu

Dámska toaletná voda Elizabeth Arden Green Tea Mimosa vás prenesie do kvetinovej záhrady plnej slnka, sviežich a radostných vôní. Lahodná zmes zeleného čaju v kombinácii so šťavnatými citrusmi a mimózou vytvára vonný kokteil s dráždivými kontrastmi, ktorý vás každé jarné či letné ráno nabije novou energiou. Vôňa Mimosa vznikla v roku 2016, a to v rámci slávneho radu Green Tea založeného v roku 1999.

Radostná vôňa zeleného čaju a mimózy

Ľahký parfum Elizabeth Arden Green Tea Mimosa postupne uvoľnuje vonné výťažky zo zeleného čaju a citrusov, ku ktorým sa v strednej vrstve pridáva sladká mimóza, v základe potom afrodiziakálne tóny ambrette a heliotropu s mandľovo-vanilkovými podtónmi. Podľahnite čaru kvetín a žiarivých citrusov. Stimulujte svoje zmysly a nechajte sa unášať nádherou kvetinových záhrad s dámskou vôňou Elizabeth Arden Green Tea Mimosa.

Ako skladovať vôňu Green Tea Mimosa?

Ak je to možné, skladujte vôňu Green Tea Mimosa v chladnom prostredí a mimo dosahu slnečných lúčov. Odporúča sa kúpeľna bez okna alebo šuplík toaletného stolíka, prípadne nočný stolík v spálni. Toaletná voda s citrusmi má nižšiu trvanlivosť, preto sa ju snažte spotrebovať do šiestich mesiacov po otvorení. Fľaštička dámskej toaletnej vody Elizabeth Arden Green Tea Mimosa sa dá určite vyprázdniť počas jednej jari a leta, tým skôr, že vám poslúži aj ako osviežujúca spŕška v mestských horúčavách. Aplikujte vôňu viackrát za deň, podľa potreby.

Hodnotenie 4.6

(hodnotené 5x)

  • 86 %zákazníkov odporúča
  • 4xrecenzia zákazníkov

Recenzie 4x


svieža prijemná vôňa

Tatiana

Veľmi príjemná vôňa s cajovym zakladom. Ma niečo spoločné s vôňou EA Only Nyc /aj na tu som písala hodnotenie, no žiaľ, do dnešného dňa nie je uverejnené/

  • Pekný flakón
  • Príjemná vôňa caju, byliniek a citrusov
  • Sviežosť a jemnost
  • Vôňa vhodná od jari do jesene
  • Slabšia výdrž
Mariana

úžas táto vôňa ,má niečo neobvykle zvláštne do seba ,je mimoriadne príťažlivá ,máte pocit ,že ju musíte stále ovoniavať a nikdy vás neomrzí ,všetky milovníčky zeleného čaju si prídete na svoje ,je veľmi jemná ,prepojená s citrusmi ale všetko je uchované v tom správnom množstve .odporúčam ju na jar a leto ..pre jemné dámy ,ktoré hladajú niečo nevtieravé a zároveň milujú jemnosť a čistotu prírody ,to je ona Mimosa ..

  • nič

celkom dlhodoba vona,zvlaštna,svieža,mne vyhovuje...

  • letna,svieža vona s podtonom horkastej vone...
  • nič

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: