Získajte elegantný notes zadarmo k nákupu značky Chloé nad 25 €!

Elizabeth Arden Ceramide Lift And Firm Nočný liftingový krém pre ženy 50 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Zpevňující noční krém Elizabeth Arden Ceramide Plump Perfect Lift And Firm Night Cream.
Krém Elizabeth Arden Ceramide Plump Perfect Lift And Firm Night Cream obnovuje a regeneruje pokožku během noci. Intenzivně působí proti stárnutí pokožky. Vyhlazuje vrásky a jemné linky. Pokožce poskytuje dlouhodobou a optimální hydrataci. Složení obsahuje vitamín C, ceramidy a antioxidanty, které pomáhají vyhlazovat a obnovovat ochrannou bariéru pleti. Dopřejte své pleti hloubkovou péči a ochranu.
Aktivní látky:
· ceradmiy
· vitamín E
· antioxidanty

Použití: Aplikujte večer jemnou masáží na čistou pleť.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Pleť je vyživená a vypnutá.Používam v kombinácii so sérom.Je jemný a dobre sa vstrebáva.Zázraky nerobí,ale to žiadny krém.:-) Mne vyhovuje.Kupujem opakovane. Cena je vyššia,ale je to luxusná kozmetika.

  • Výborný nočný krém na suchú zrelú pleť.

Krém je určený na noc. Ceramidy účinne pomáhajú vypnúť zrelú pleť. Konzistencia je jemná. Ľahko sa vstrebáva. Cena je trochu vyššia, ale zodpovedá kvalite. Používam ho dlhšie. Pre moju suchú a zrelú pleť vyhovuje. Pochopitelne nerobí zázraky.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: