Elie Saab Le Parfum Rose Couture Toaletná voda pre ženy 90 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 63846 Nie je skladom Strážiť produkt
Ďalšie varianty pre Elie Saab Le Parfum Rose Couture Toaletná voda
43,89
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
26,73
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

Elie Saab Le Parfum Rose Couture je květinová vůně pro ženy z roku 2016. Le Parfum Rose Couture se otevírá náručí omamných květin. Ucítíte jemné tóny jasmínu, pivoňky a růže, které jsou zasypány pomerančovými květy a doplněny dotekem šťavnatého bergamotu. Základ uzavírá vůně sladkého karamelu a hřejivého santalového dřeva.
Zahalte se do květinového závoje a okouzlete své okolí dokonalostí a přirozenou krásou. S dámskou vůní Le Parfum Rose Couture se budete cítit neodolatelně a svůdně každý den.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie 1x

napriek tomu som spokoná,krásny flakon...

  • dobrá cena,výhodné balenie
  • nebol vzorník,vôna nesedí...
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: