Získajte kozmetickú tašku ako darček k nákupu Chloé!

EcoTools Brushes Glow For It! Sada kozmetických štetcov pre ženy štetec na korektor 1 ks + štetec na púder 1 ks + štetec na rozjasňovač 1 ks + štetec na očné pigmenty + štetec na pery 1 ks + zrkadielko 1 ks

Popis produktu

Ak hľadáte kvalitné štetce a ďalšiu kozmetiku šetrnú k životnému prostrediu, určite by vašej pozornosti nemali uniknúť produkty značky EcoTools. Ako už slovíčko ,,eco" v názve značky napovedá, táto značka je v dokonalej súhre s prírodou. Kozmetické štetce, ktoré sú vlajkovou loďou značky, sú vyrobené z obnoviteľných surovín, na výrobu rukovätí štetcov sa napríklad používa bambus a štetiny sú vyrobené zo syntetických taklonových vláken. Aj kovový rám, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou štetcov, je vyrobený z recyklovaných hliníkových plechoviek. V neposlednom rade na výrobu obalov produktov je použitý biologicky rozložiteľný papier.

EcoTools: kozmetické štetce a ďalšia kozmetika v súlade s prírodou

Ponuka značky EcoTools okrem kozmetických štetcov zahŕňa aj ďalšie produkty napríklad v podobe masážnych rukavíc alebo nalepovacích rias. Všetky produkty sú vegánske a nie sú testované na zvieratách. Vynikajú aj elegantným dizajnom obalov. Spoľahnite sa aj vy na kozmetiku EcoTools, ktorá je v súhre s prírodou.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: