DKNY DKNY Men Toaletná voda pre mužov 30 ml

6x

Popis produktu

Donna Karan New York – asi takto treba začať, ak chceme aspoň trochu nazrieť za oponu sveta, ktorý vytvorila univerzálna diva Donna Karan. Hoci na módne móla vystúpila až na konci deväťdesiatych rokov, bola odhodlaná dobiť srdcia a získať si priazeň svojich zákazníkov. Rešpektujúc ich požiadavky, pripravovala modely, ktoré sa niesli v duchu pohodlia a luxusu.

To sa týkalo aj línie plnej opojných a podmanivých vôní. Jej rodné mesto ju inšpirovalo aj pri navrhovaní vôní, ktoré majú oslavovať jedinečnosť ľudského bytia a hravého ducha. A tak sa zákazníci Donny Karan nielen pekne obliekajú, ale navyše od roku 1992 aj „nosia“ vône s jasným posolstvom – pocíťte energiu New Yorku a nájdite jeho srdce v samotnom centre, precíťte ten ruch pulzujúci v uliciach tohto veľkomesta.

Hodnotenie 4.3

(hodnotené 6x)

  • 83 %zákazníkov odporúča
  • 6xrecenzia zákazníkov

Recenzie 6x


Iveta

Kupujem tento parfém synovi pravidelne. Je s ním maximálne spokojný.

Rozárka

Voní hezky, bohužel nemá žádnou výdrž. Koupila jsem ji manželovi jako dárek a jsem zklamaná.

majka

Kdysi moje velká láska. Používala jsem ji snad deset let, pak jsem našla úžasnou Sisley 2. Teď jsem si ji objednala z elnina znovu a opět mě vrátila do starých časů. Je prostě něčím ojedinělá a netuctová. A navíc úžasná. A bleskové dodání el-nina mě naprosto šokovalo. Objednala jsem ji jeden den v poledne a druhý den dopoledne jsem ji měla. Fakt skvělý shop - EL-NINO!!!! Děkuji!

Monika

Naprosto doporučuji! Pořídila jsem jí manželovi po tom,co mě uchvátila dámská verze. Obě skvělé!

Jana

dámská verze je super!!!

Dana

Svěže kořenitá,sexy,energycká vůně.Tahle vůně pro pány je úžasná.Dámská verze je strašná.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: