DKNY DKNY Delicious Delights Cool Swirl Toaletné vody pre ženy

4x

Popis produktu

,,Letná, veselá, hravá, zábavná. Dobrá výdrž a príjemná letnička. Obal aj flakónik majú krásne farby. DKNY má ďalšie krásne jabĺčko." Takúto recenziu od našej zákazníčky dostala toaletná voda DKNY DKNY Delicious Delights Cool Swirl (2015). Obľúbená limitovaná edícia DKNY Delicious Delights zahŕňa ešte vôňa Fruity Rooty a Dreamsicle. Už ju poznáte? Ak nie, môžete začať napríklad variáciou Cool Swirl.

Prečo staviť na parfum DKNY Delicious Delights Cool Swirl?

  • moderná letná vôňa v gurmánskom štýle,
  • vládnuci sorbet, pistácie a zvodný kokos,
  • silný otočník, borievka a zemitý fialkový list,
  • sprievodná magnólia, pižmo, jazmín a pačuli.

Od spoločnosti DKNY, respektíve Donna Karan New York

Za toaletnou vodou Delicious Delights Cool Swirl stojí módna návrhárka Donna Karran (ročník 1948), ktorá v roku 1984 založila značku DKNY. Tvorkyňa uctieva legendárne americké veľkomesto New York a jeho jedinečnú energiu vteľuje aj do svojich parfumov. Svojimi dielami nezásobuje prvotne modelky, ale bežné ženy, ktoré však v mestskom ruchu prežívajú svoj neobyčajný život. Oblečenie, módne doplnky a parfumy pre moderné ženy, ktoré vytvára preslávená značka DKNY, Donna Karan New York, sú žiadané po celom svete - vyskúšajte ich aj vy! Toaletná voda DKNY Delicious Delights Cool Swirl v jemnom zelenom a žltom dizajne aj skvelo ozdobí váš interiér.

Hodnotenie 4.1

(hodnotené 4x)

  • 57 % zákazníkov odporúča
  • 4x recenzia zákazníkov

Recenzie 4x


Krásna, kokosovo sladká vôňa, so skvelou výdržou a intenzitou. Exotická, tropická, trochu na štýl Ecsady. Žiadny citrus, ja v nej cítim kokosové mlieko. Výdrž výborná, na oblečení ju cítiť aj druhý deň.

Kupovala som "na skúšku" pre zmenu - používala som DKNY Be Delicious (zelené jabĺčko), tá je naozaj svieža, ovocná, oproti tomu je "Cool Swirl" sladšia, ale vhodná kľudne aj na leto.

Michaela

Zaujala ma, lebo má v zložení kokos. Skutočne je taká dovolenková, exotická, ale pritom ľahká, svieža, vzdušná. Odporúčam pokojne aj naslepo.

  • exotická vôňa
  • vôňa by mohla byť trvácnejšia
Zuzka

Uzasna vona


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: