Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Dermalogica Clearly Matte Skin Kit Darčeková kazeta pre ženy čistiaca pena Clear StartBreakout Clearing Foaming Wash 75 ml + pleťové sérum Clear Start Breakout Clearing Booster 10 ml + denná pleťová starostlivosť Clear Start Clearing Defense SPF30 15 ml

Kód produktu: 110870 Skladom > 10 ks 29,95
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty darčekových kaziet Dermalogica Clearly Matte Skin Kit
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Ak hľadáte pleťovú starostlivosť, ktorá naozaj prináša efektívne výsledky, zamerajte sa na americkú kozmetiku Dermalogica. Akonáhle čo i len raz vyskúšate hydratačné krémy, masky, očnú starostlivosť, pleťové séra a ďalšie prípravky tejto značky, dosť možno si do budúcna ušetríte dlhé hodiny hľadania ideálnej kozmetiky. Dermalogica je totiž značkou, u ktorej pravdepodobne zostanete po celý život. Je jasnou voľbou číslo jedna pre státisíce profesionálov z celého sveta, pretože naozaj funguje. Objavte spolu s Dermalogica skutočnú vášeň pre zdravú pleť a získajte aj vy perfektnú pokožku.

Dermalogica prináša nové princípy pleťovej starostlivosti

Americkú značku Dermalogica založila už v roku 1986 britská pleťová terapeutka Jane Wurwand. Po presídlení do Spojených štátov táto vizionárka videla veľké medzery na poli amerického vzdelávania pleťových terapeutov, a preto ako úplne prvé založila vzdelávacie stredisko The International Dermal Institute. Práve tu školila nových terapeutov, čoskoro ale začala narážať na nedostatok vhodnej kozmetiky. Sama Jane Wurwand dokonalo poznala ťažkosti citlivej pleti, pretože trpela dermatitídou a ekzémom, a vtedajšia ponuka nenapĺňala jej predstavy o perfektnej starostlivosti. Keby ste sa vtedy rozhliadli po americkom trhu, našli by ste kozmetiku s umelými farbivami a parfumáciou, zabalenú v krikľavých obaloch a naplnenou leda tak planými sľubmi. Pleťová terapeutka sa túto situáciu rozhodla zmeniť s nadšením jej vlastným a naplno sa vrhla do vývoja kozmetiky, ktorá nastaví nové princípy pleťovej starostlivosti, využije najnovšie vedecké poznatky a bude obsahovať to najlepšie z kozmetiky aj farmácie. Vznikla Dermalogica.

Číslo jeden v profesionálnej starostlivosti o pleť

Už od svojich počiatkov sa Dermalogica striktne vyhýbala všetkým známym dráždivým zložkám i látkam, ktoré upchávajú póry. Výsledkom sa stala obľúbená kozmetika bez umelých parfumácií, farbív, parabénov, alkoholu a ďalších nežiadúcich látok. Prípravky si hrdo nesú označenie "vegan-friendly" i "Cruelty-free", absolútne teda vyhovujú prísnym vegánskym štandardom a nie sú testované na zvieratách. Po celom svete má dnes Dermalogica viac než 100 000 certifikovaných terapeutov, ktorí dokážu vytvoriť pleťovú starostlivosť na mieru každému typu pleti. Jedná sa o najdôveryhodnejšiu, najpoužívanejšiu a najodporúčanejšiu značku medzi pleťovými terapeutmi. Aj vaša pleť môže byť zdravá a krásna. Stačí pravidelne používať kozmetiku Dermalogica.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: