Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Denim Black Toaletné vody pre mužov

          
Skladom   |  (ID: )
7,00
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Spoznajte na vlastnej koži, ako dokáže správne zvolená vôňa zvýšiť vaše sebavedomie. Mužná vôňa toaletnej vody pre mužov Denim Black, ktorá v sebe prepája drevnaté tóny a elegantné kvetinové akordy, je určená charizmatickým mužom, ktorí idú priamou cestou za svojimi cieľmi. Voňavá kompozícia sa ukrýva za veľmi moderným flakónikom v čiernej farbe.

Drevnatá vôňa pre charizmatických mužov

O tom, že má jemná vôňa kvetín schopnosť podčiarknuť vašu mužnú silu, sa presvedčíte už v samotnom úvode, ktorý prepája akordy jazmínu, vôňu muškátového oriešku a podmanivú arómu ruže. Srdcu toaletnej vody dominujú zemité akordy pačuli, ktoré sú nasledované elegantným cédrovým a hrejivým santalovým drevom. Záver patrí triu evernie, slnečného jantáru a landanu.

Hľadáte vôňu, ktorá sa stane vašou tajnou vôňou v hre zvádzania? Objavte ju vo vôni toaletnej vody pre mužov Denim Black, ktorá je vhodná na každodenné nosenie.

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Pawiel

Takmer zabudnutý skvost 80 a 90 rokov. Príjemne mužná vôňa so solídnym výkonom. Veľa muziky za neskutočne málo peňazí. Pripomína ďalšiu klasiku tohto obdobia: Drakkar Noir (povedal by som, že ide o jeho ľahšiu a menej syntetickú verziu).


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: