Davidoff Cool Water Caribbean Summer Edition Toaletná voda pre ženy 100 ml

Kód produktu: 82655 Nie je skladom Strážiť produkt 15,64
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Davidoff Cool Water Caribbean Summer Edition Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Toaletná voda Davidoff Cool Water Caribbean Summer Edition vznikla v roku 2018. Lákavá dámska vôňa je inšpirovaná horúcim bielym pieskom a priezračným morom Karibiku. Nadchne ženy milujúce teplý morský vánok, ktorý sa pohráva s ich vlasmi a vzdušnými letnými šatami. Vôňa Cool Water Caribbean Summer Edition je úchvatná predovšetkým v teplom počasí a cez deň.

Ananásové pokušenie

Parfum Davidoff Cool Water Caribbean Summer Edition má svieži úvod vytvorený tropickým melónom a ananásom, ktorý sa za doprovodu mäty premieňa v jemnú symfóniu bielych kvetov konvaliniek. Kvetinové akordy podfarbuje koreň kosatca so svojou práškovou, ľahko škrobovou horkou vôňou pripomínajúcou fialky. S toaletnou vodou Davidoff Cool Water Caribbean Summer Edition sa aj v daždivom počasí budete prechádzať po piesočnatej pláži a užívať si dovolenku pri mori. Stane sa to síce v predstavách, ale aj tie vám výrazne zlepšia náladu a dodajú energiu na plnenie bežných úloh.

Stavte na silu tyrkysu

Cool Water je kultová vôňa firmy Davidoff, ktorá má svoje korene už v roku 1906. Začínala s predajom fajok, tabaku a všemožného fajčiarskeho príslušenstva. Parfumy značky Davidoff sa na svetových trhoch objavili v 80. rokoch 20. storočia a sú určené pre mužov aj ženy. Doprajte si podmanivú verziu dámskej vône Davidoff Cool Water nazvanú Caribbean Summer Edition, ktorej balenie je krásne tyrkysové a priamo vás pozýva na kúpanie v azúrovo modrom mori.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: