Získajte Revox Just Salicylic Acid Serum 2% pri nákupe produktov REVOX nad 8 €!

Collistar Nero Sublime Sublime Black Precious Cream Denné pleťové krémy pre ženy

Linky a vrásky, Rozjasnenie, Výživa a regenerácia, Spevnenie a lifting, Všetky vekové skupiny

          
Skladom   |  (ID: )
26,20
Doručíme
K osobnému odberu

Linky a vrásky, Rozjasnenie, Výživa a regenerácia, Spevnenie a lifting, Všetky vekové skupiny

          
Skladom   |  (ID: )
20,96

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Linky a vrásky, Rozjasnenie, Výživa a regenerácia, Všetky vekové skupiny

Skladom   |  (ID: )
32,79

Popis produktu

Značka Collistar vznikla v osemdesiatych rokoch 20. storočia ako dcérska kozmetická firma rozdelením významnej talianskej farmaceutickej spoločnosti. Od roku 1982 do 2006 si kozmetika Collistar prešla vývojom, na konci ktorého sú jasne dané pravidlá: inovatívne výrobky ako zložením, tak i balením; dôkladné a prísne testy kvality a efektivity; pri každej fáze výroby postupovať iba s najvyššou vedeckou prísnosťou. Tým je pre každého zákazníka zaručené, že každý výrobok firmy Collistar je na najvyššej úrovni.

Za roky vývoja prišla značka Collistar s mnohými revolučnými produktmi ako sú napríklad kapsule s pleťovým sérom. V oblasti pleťovej kozmetiky sa zameriava nielen na bežné skupiny pleti, ale aj na špecifické problémy ako je napríklad celulitída alebo strie. Taktiež dekoratívna kozmetika značky Collistar je navrhovaná tak, aby nielen skrášľovala, ale sa zároveň starala o pleť.

Zo širokej ponuky ošetrujúcej a dekoratívnej kozmetiky Collistar si vyberiete komplexnú starostlivosť presne podľa Vášho typu pleti a Vašich potrieb. Majte krásnu, zdravú pleť a vždy perfektné líčenie s kozmetikou značky Collistar.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 9x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 5x recenzia zákazníkov

Recenzie 5x


Vhodny pre veľmi suchu a citlivu plet, použivam dlho , spokojnost

svieža a rozjasnená tvár

Nanna

Krém má jemnú, veľmi príjemnú gelovú textúru, nezanecháva žiadny film, ani mastnú pleť. Mám veľmi citlivú pleť a daný krém mi maximálne vyhovuje, prejasní a zjemní , po nanesení veľmi príjemný pocit hydratácie ....

  • rozjasnená, jemná pleť , aj keď už mám po 40-ke , neupcháva póry , vhodný aj pre citlivú pleť ....
  • nič

pekne omladí tvár

Super kvalitná kozmetika


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: