Získajte tuhý korektor Gabriella Salvete k dekoratívnej kozmetike na tvár nad 8 €!

Colgate Fresh Gel Zubná pasta 100 ml poškodená krabička unisex

štítky: Zubná pasta
1x
Kód produktu: 110781 Nie je skladom Strážiť produkt 0,98
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty pre Colgate Fresh Gel Zubná pasta
Darčekové kazety Colgate Fresh Gel Zubná pasta kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Príbeh svetovo známej značky Colgate, ktorá v súčasnosti patrí medzi popredných výrobcov produktov určených na ústnu hygienu, sa začal písať už pred viac než 200 rokmi v roku 1806. V tomto roku totiž William Colgate založil v New Yorku firmu ponúkajúcu sviečky a mydla známou pod názvom William Colgate & Company. O viac než 60 rokov neskôr značka predstavila prvú aromatickú zubnú pastu predávanú v zaváraninových fľašiach. Zubná pasta v tube, ako ju poznáme dnes, uzrela svetlo sveta o ďalších 20 rokov.

Starostlivosť o zubnú hygiénu so značkou Colgate

V ponuke značky nájdete účinné zubné pasty, dentálne nite, ústne vody, kefky a ďalšie produkty starajúce sa o zuby, ústa a ďasní. Snívate o zuboch bielych ako perličky? Vyskúšajte zubnú pastu Colgate Max White White & Protect, ktorá zuby bieli a chráni. Svieži dych vám zasa zaručí ústna voda Colgate Plax Spearmint, ktorá dokáže zničiť až 99,9 % baktérií v ústach.

Zaujímavosti o značke Colgate

V roku 1996 Colgate predstavila program Bright smiles, bright future, ktorý umožnil deťom v núdzi starať sa o svoje ústa a osvojiť si základné hygienické návyky. Značka Colgate, ktorá patrí pod spoločnosť Colgate-Palmolive, v súčasnosti zamestnáva viac než 38 000 zamestnancov a jej produkty sa predávajú vo viac než 200 krajinách sveta. Zaujímavosťou je aj to, že bola časopisom Working Mother vymenovaná za jednu zo sto najlepších spoločností pre pracujúce matky.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: