Coach Coach Toaletné vody pre mužov

Skladom   |  (ID: )
33,59
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Vôňa plná spomienok, emócií a energie, to je vôňa toaletnej vody pre mužov Coach Coach for Men, ktorá v sebe zachytáva jedinečnú atmosféru New Yorku, mesta, ktoré nikdy nespí. Drevnato-aromatická voňavá kompozícia, ktorá si vás ľahko získa s jediným pohľadom aj privoňaním, bola na trh uvedená v roku 2017 a je vytvorená na mieru moderným mužom, pre ktorých v živote neexistujú hranice, a ktorí idú priamou cestou za splnením svojich snov.

Drevnato-aromatická vôňa pre moderných mužov

Obklopte sa luxusom v podobe starostlivo vybraných voňavých akordov, ktoré spoločne vytvárajú harmonickú symfóniu. V úvode pocítite intenzívne akordy sladkej hrušky sprevádzané vôňou osviežujúceho bergamotu, arómou exotického nagami, vôňou grapefruitu a jemnými tónmi aromatickej levandule. V srdci sa ako vzácny poklad ukrýva trio kardamómu, gardénie a koriandru. Zemitý záver umocní vašu mužnosť pomocou vetiveru, semišu, ambrového dreva a vzácnej pravej ambry, ktorá vo vôni hrá jednu z hlavných úloh.

Buďte vždy sám sebou, objavte vôňu, ktorá sa stane vašou druhou kožou, vôňu toaletnej vody Coach Coach for Men, ktorá sa hodí na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Luthien

Moderná vôňa. Vdrží niekoľko hodín.

Luthien

Moderná vôňa. Vdrží niekoľko hodín.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: