Clean Shower Fresh Parfumovaná voda pre ženy 60 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

2x
Kód produktu: 34405 Nie je skladom Strážiť produkt

Popis produktu

Clean založil v roku 2003 Randi Shinder, jedná sa teda o celkom mladú firmu, ktorá si však aj počas tejto krátkej chvíle získala svojich verných zákazníkov po celom svete. Jedinečné parfumy Clean sú, ako už sám názov napovedá, čisté, jemné a s ľahkou príjemnou vôňou. Zažite krásne chvíľky s originálnymi parfumami Clean aj Vy!

Hodnotenie 4.0
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 2hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 2x


Euiile

Pro mě na letošní léto nejlepší vůně, je to vůně čistoty, jako bych právě vyšla ze sprchy a dostala nadýchanou bílou osušku. Vřele doporučuji milovnicím čistých vůní, výdrž překvapila. S ostatními vůněmi Clean nemá nic moc společného, snad jedině s Warm Cotton, která je ještě víc bavlněná a teplá.

Gabča

Jsem dost překvapená.Jemná svěží vůně,držící se u těla.Překvapivě,když to nečekáte,tak vás břinkne do nosu.Pro mě vůně kterou si v tomhle teple užívám jako bych přišla právě ze sprchy.Rozhodně ne nic,co by vás ovonělo na sto kilometrů,ale krásně provoní kůži.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: