Clarins Essential Care Double-Serum Pleťové sérum pre ženy 50 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Popis produktu

Kozmetika Clarins

Clarins Double Serum Complete Age Control Concentrate

Intenzívne omladzujúce pleťové sérum s obsahom kyseliny hyalurónovej.

Intenzívna omladzujúca starostlivosť s blahodárnymi účinkami rastlinných výťažkov, ktoré efektívne stimulujú prirodzené funkcie pleti.

Katafray a kyselina hyalurónová, ktoré sú v sére obsiahnuté, obnovujú zásoby vody v pokožke.

Prírodné výťažky ako kivi, pistácie, borovica, banán alebo tymián pleť zjemňujú, vyživujú, zjednocujú jej farebný tón a celkovo posilňujú prirodzenú kožnú ochrannú bariéru.

Napomáha okysličovaniu pleti, rozjasňuje ju a celkovo spevňuje.

Pleť je jemná, vrásky sa redukujú a zväčšené póry sú minimalizované.

Vhodné pre všetky typy pleti.

Použitie: Zahrejte sérum v dlaniach a naneste na pokožku tváre a krku každé ráno alebo večer. V prípade potreby používajte ráno aj večer.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: