Clarins Bust Beauty Extra Lift Gel Extra vypínací gél na poprsie pre ženy 50 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 13818 Nie je skladom Strážiť produkt
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
37,49
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

Kozmetika Clarins

Clarins Bust Beauty Extra Lift Gel

Extra vypínací gél na poprsie.

Tento liek má rýchly viditeľný účinok.

Odporúčame používať ho od prvých príznakov ochabovania kože.

Napína kožu, sťahuje tkanivo, pôsobí proti starnutiu a navracia "prirodzenej podprsenke" pôvabné tvary.

Obvzlášť ho odporúčame používať po tehotenstve a pri redukčnej diéte.

Použitie: Aplikujte najlepšie ráno, aby ste využili napínací účinok. Malé množstvo gélu jemne rozotrite celou rukou od pŕs až po špičku brady.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie 1x

Po náhodném vyzkoušení vzorečku tohoto přípravku, kdy jsem byla velmi spokojená s výsledkem, jsem se rozhodla jej používat pravidelně. Gelová konzistence způsobuje opravdu "lift" efekt. Přestože se jedná o gel a ne o krém, či mléko, snadno se roztírá a po aplikaci nelepí. Pokožka je vypnutá a přesto hladká a opečovaná. Produkt mohu opravdu doporučit.

  • účinný
  • příjemný
  • snadná aplikace
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: