Clarins Bust Beauty Extra Lift Gel Extra vypínací gél na poprsie pre ženy 50 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Kozmetika Clarins

Clarins Bust Beauty Extra Lift Gel

Extra vypínací gél na poprsie.

Tento liek má rýchly viditeľný účinok.

Odporúčame používať ho od prvých príznakov ochabovania kože.

Napína kožu, sťahuje tkanivo, pôsobí proti starnutiu a navracia "prirodzenej podprsenke" pôvabné tvary.

Obvzlášť ho odporúčame používať po tehotenstve a pri redukčnej diéte.

Použitie: Aplikujte najlepšie ráno, aby ste využili napínací účinok. Malé množstvo gélu jemne rozotrite celou rukou od pŕs až po špičku brady.

Hodnotenie 4.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Po náhodném vyzkoušení vzorečku tohoto přípravku, kdy jsem byla velmi spokojená s výsledkem, jsem se rozhodla jej používat pravidelně. Gelová konzistence způsobuje opravdu "lift" efekt. Přestože se jedná o gel a ne o krém, či mléko, snadno se roztírá a po aplikaci nelepí. Pokožka je vypnutá a přesto hladká a opečovaná. Produkt mohu opravdu doporučit.

  • účinný
  • příjemný
  • snadná aplikace
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: