Chupa Chups Lip Balm Darčeková kazeta pre deti balzam na pery 3 x 4 g + plechová dóza

3x
Kód produktu: 88896 Skladom > 10 ks
7,70 € Odporúčaná maloobchodná cena
Ušetríte 5,36 € (70%)
2,34
Predpokladané doručenie
v stredu - 15.07.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 15.07.

Popis produktu

Ako sa začal písať príbeh svetoznámej značky Chupa Chups? Jeho korene sú spojené so španielskym cukrárom Ericom Bernatom. Ten premýšľal, ako vyriešiť jeden z veľkých problémov detského sveta — a síce ako dopriať deťom cukrovinky bez toho, aby mali neustále zašpinené ruky. Jeho nápad na sladkú pochúťku na drevenej paličke vyšiel v ústrety u deťom aj rodičom, ktorí boli unavení z neustáleho umývania rúk a miest, kam deti nedojedené cukrovinky odkladali. Vôbec prvá lízanka uzrela svetlo sveta v roku 1958.

Prečo práve Chupa Chups?

Dnes si už slová Chupa Chups s lízankami spája asi každý. Vedeli ste ale, že sa najskôr tieto lízanky volali „Gol“? Až neskôr boli premenované na chytľavé Chups. A v okamihu, keď si svet získala reklama s pesničkou s textom: „Chupa, chupa, chupa un Chups“, kde Chupa v preklade znamená „líž“, dostali lízanky dnešné pomenovanie Chupa Chups.

Zaujímavosti o značke Chupa Chups

Značka je v súčasnosti spájaná nielen s neoddeliteľnými lízankami, ale tiež kozmetikou obľúbenou vďaka svojej sladkej vôni evokujúcej obľúbené cukrovinky. A je s ňou spojený celý rad zaujímavostí. No vážne. Možno ste o tom doteraz nepočuli, ale známe logo značky má na svedomí svetoznámy maliar Salvador Dalí. A to nie je všetko. V roku 1965 sa vyrobilo za deň 800 lízaniek. A v roku 1972, teda len o sedem rokov neskôr? Neuveriteľné 3 milióny lízaniek za deň. Dnes sa tieto lízanky predávajú v 150 krajinách sveta.

Viac než 100 príchutí Chupa Chups

Radi by ste jahodu, colu, jablko alebo napríklad vanilku a malinu? Lízanky Chupa Chups sa v súčasnej dobe vyrábajú s viac než 100 rôznymi neodolateľnými príchuťami, a to hneď v niekoľkých veľkostiach. Ktorú príchuť máte najradšej vy? Alebo si brúsite zuby na kozmetiku, ktorá nemá kalórie a neodolateľne vonia?

Hodnotenie 4.8
  • 75 %zákazníkov odporúča
  • 3hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 3x


  • ovocie

Vnučku výrobok potešil vôňou aj vzhľadom.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: