Christina Aguilera Violet Noir Parfumovaná voda pre ženy Rollerball 10 ml

Kód produktu: 103008 Skladom > 10 ks 2,16
Predpokladané doručenie
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Parfumovaná voda Christina Aguilera Violet Noir je orientálna kvetinová vôňa pre ženy, na pultoch svetových parfumérií dostupná od roku 2018. Hodí sa predovšetkým na večerné spoločenské využitie, pár kvapiek vás však skvelo doplní aj v chladnejších dňoch od jesene do jari. Značka Christina Aguilera, založená známou speváčkou, vytvára moderné vône pre zdravo sebavedomé ženy, ktoré sa úprimne radujú zo svojho úspechu a neváhajú podať pomocnú ruku druhým.

V hlavnej role kvet nektárinky, mučenka a pačuli

Dámsky parfum Christina Aguilera Violet Noir štartuje energickými ovocnými tónmi grapefruitu a marakuje, ktorá po chvíli prehluší intenzívnu vôňu kvetu nektárinky. V srdci sa pridáva kosatec, ruža a kvet pomarančovníka. Základ zlučuje zmyselné akordy ambry, pižma a pačuli.

Vôňa pre ženy zakladajúcich si na originalite

Sladká vôňa nektárinkových kvetov sa v mnohých parfumoch nevyskytuje. Okrem kompozície Christina Aguilera Violet Noir si ju môžete dopriať aj vo vôňach Vince Camuto Bella (2014), Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom (2016), Novae Plus Flower Bud (2017) či The Merchant of Venice Suave Petals (2013). Výnimočné ingrediencie, akými sú nepochybne aj kvety nektárinky, prinášajú veľkú výhodu: parfumy nimi obohatené neucítite na každom kroku. Ak ste ženy zakladajúca si na svojej originalite a vyznávate kvetinové vône, vyberte si parfumovanú vodu Christina Aguilera Violet Noir.

Alternatívy produktu Alternatívy Christina Aguilera Violet Noir

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: