Získajte zľavu 25 % na značku Mexx!

Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Toaletné vody pre ženy

2x

Popis produktu

Módna značka Dior prišla v roku 2009 s poctou svojmu zakladateľovi a stvorila nadčasovú reedíciu Les Créations de Monsieur Dior, skladajúcu sa z piatich intenzívnych, kvetinových, a predovšetkým elegantných vôní. Tie majú pripomínať najkrajšie šaty navrhnuté Monsieur Diorom, jeho najobľúbenejšie kvetiny či iba stelesňovať podstatu jedinečného okamihu v živote každej nositeľky. Christian Dior sa zapísal do histórie výnimočným citom pre módu, ale aj túžbou vytvárať úchvatné voňavé kompozície, ktoré sa stanú súčasťou života mnohých žien.

Toaletná voda Christian Dior Dioressence patrí medzi prvé, čisto orientálne vône tejto značky. Obsahuje zmes tajomného a okúzľujúceho korenia, ktorá vás určite zaujme. Hlava toaletnej vody obsahuje esenciu z egyptskej pelargónie. Tá sa získava parnou destiláciou ešte predtým, ako rastlina začne kvitnúť. V srdci Dioressence nájdeme esenciu z cejlónskej škorice. Tá je známa ako jedno z najstarších korení, ktoré sa dodnes využívajú ako stimulant. Vôni dáva teplý, korenistý tón. Základ vône potom tvorí pačuli z Indonézie. Táto rastlina, ktorá sa získava destiláciou z usušených lístkov, patrí medzi hlavný prvok na parfumérskej palete pri vytváraní drevnatých, cypruštekových a orientálnych vôní.

Toaletná voda Christian Dior Dioressence je ako nadčasové dielo, ktoré odoláva novým trendom a času. Ide o veľmi ženskú, tradičnú a orientálnu vôňu, určenú tajomným a zmyselným ženám všetkých generácií. Seriózna a okúzľujúca, taká je Dioressence.

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


skvělá vůně

  • skvělá vůně

Typ vůně je věcí subjektivního pocitu


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: