Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Christian Dior J´adore Touche de Parfum Parfumy pre ženy

1x

Popis produktu

Do zlatej rodiny J´adore pribudol nový klenot - parfum Christian Dior J'adore Touche de Parfum. Autorom tohto tekutého zlata nie je nikto iný, než stály parfumér Dioru, François Demachy. Túto kvetinovo-drevnatú vôňu s nádychom pižma môžete zakúpiť už od roku 2015. Demachy tvrdí, že ide o viac než len vôňu. Je to nečakaná výzva, nová, kreatívna a zmyselná metóda, ktorá dáva každej žene voľnú ruku v kombinovaní tej pravej intenzity J´adore, po ktorej túži. Ide o taký nový, voňavý rituál, pri ktorom iba vy určujete, či vám k zážitku s J´adore stačí len kvapka tohto parfumu či nanesenie ešte ďalšieho produktu radu. Najvhodnejší, pre extra olfaktorický zážitok, je naniesť pár kvapiek čistého parfumu na pulzujúce miesta na tela, a potom ešte pridať pekný nástrek toaletnej či parfumovanej vody. J'adore Touche de Parfum reaguje inak na koži každej ženy, ktorá ju nosí. V závislosti od toho, kde sa aplikuje a spojenie s ďalšou vôňou radu, poskytuje nekonečné variácie a skladá dohromady toľko rôznych voňavých látok, ako sú osobnosti žien.

Horným tónom vône je symbol mäkkej ženskosti, indický jazmín Sambac. Vonia jasne a bohato a vytvára kontrast sily a jemnosti. V srdci tlčie kľúčová ingrediencia parfumérovej palety, ruža z Turecka a Bulharska. V tomto silnom parfume ide o najčistejšiu esenciu tej najvyššej kvality. Základný tón obsahuje esenciu zo santalového dreva. To pochádza z ďalekej Srí Lanky, kde François Demachy nadviazal ekologickú spoluprácu s tamojšími pestovateľmi a spoločne založili stromovú škôlku. Z tej jedinej chodí táto surovina priamo do firmy Dior, ktorá je potom miešaná do ich vôní.

Parfum Christian Dior J'adore Touche de Parfum je absolútnou lahôdkou v ponuke vôní. Poteší nejednu používateľku tejto slnečnej, zlatej vône. Zároveň jej môže dopriať nový rozmer a oživenie jej obľúbenej voňavej stálice.

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

beata

top vôňa

  • velmi pekná vôňa a šikovne balenie
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: