Christian Dior J´adore L´Absolu Parfumované vody pre ženy

32x
Strážte si Niektoré varianty nemáme na sklade. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, ako skladom budú.

Popis produktu

Extrémne ženská, priezračná kvetinová vôňa Jadore L´Absolu v sebe snúbi jednoduchosť s vycibrenosťou. V Jadore L´Absolu sa prelínajú tóny jazmínu, ruže, tuberózy a ylang-ylangu. Jadore L´Absolu je pre milovníčky bielych kvetín ako stvorená.

Hodnotenie 4.6
  • 97 %zákazníkov odporúča
  • 32hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 32x


Adéla Bartlová

Dovolím si predpokladať, že poznáte J'adore, sladko šťavnato kvetinovo-ovocná vôňu s jazmínom, ružami, hruškami a medovými Slivka. Tá mala taký úspech, že značka Dior vytvorila a stále vytvára nové variácie; v čase písania tejto recenzie je ich takmer dvadsať a najnovšie je J'adore Lumiere.


J'adore L'Absolu je luxusná verzia, ktorá obsahuje skutočné esencie kvetín (nie ich syntetické náhradky, hoci aj tie môžu byť kvalitné). Kvetinová časť je zdôraznená na úkor ovocia; ak vám na j'adore vadí jeho nakyslosť a mrzí vás, že sa pod ňou strácajú kvetinové tóny, kúpte si L'Absolu. Jazmín, podporovaný ružou, tuberózou a ylangom, sa na mňa z papierika aj z mojej vlastnej kože vinul tak intenzívne, až sa mi z toho urobili slastné vrásky na čele. Vôňu odporúčam na vyskúšanie aj ostatným milovníčkam bielych kvetov, ktoré inak J'adore nezaujal.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

  • Som veľmi spokojná
Eva

Nádherná vôňa, veľmi elegantná, nenasilna, vyvážená, nesmierne luxusná, objednala som si tester, prišiel mi kompletný aj s vrchnákom, nádherný klenot, som nesmierne spokojná.

Veru

Kdo má rád J´adore klasiku, L´Absolu ho zklame...působí hodně, hodně "laciným práškem na praní" ... já J´adore miluju a nikdy nevyměním, ale L´Absolu mě opravdu zklamal.... máme tu nový J-Voile, tak jdu do něj ...jsem zvědavá :-)

Kupovala jsem naslepo dle recenzí, vůně je to skvělá, luxusní, ale na mě asi moc nedrží. Bohužel ji pak už necítím a tak doufám, že ji cítí alespoň ostatní.

  • Příjemná květinová vůně
  • Bohužel na mě moc nedrží

ráda parfémy střídám, dělím na letní a zimní vůně, na denní a večerní, běžné a do společnosti......

  • luxusní vůně

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: